Poranek po: przygotuj się na wiele nowości Disney+

Zbliża się dzień Disney+ , ale wydaje się bardziej jak tydzień niż samodzielny dzień. Serwis streamingowy wydaje się mieć wiele do ujawnienia w tym tygodniu, rozpoczynając z rabatem $ 2 miesiąc dla nowych rejestracji, lub wydaje się, każdy, kto wraca do fold. 

I kilka wiadomości z ostatniej chwili: można również spodziewać się Shang-Chi i szereg filmów Marvela w stylu kinowym w dużych proporcjach IMAX. Format obrazu IMAX 1.90:1 będzie wyglądał nawet o 26 procent wyższy niż typowy format panoramiczny 2.35: 1 w filmach Marvela, więc te irytujące czarne paski prawie znikną podczas oglądania scen nakręconych w IMAX. To nie jest właściwie IMAX, który jest tak kwadratowy, że ma ogromne czarne paski po bokach telewizora-patrz Zack Snyder ‘ s Liga Sprawiedliwych jak to idzie.

Shang-Chi przyjdzie do serwisu na 12 listopada, wraz z 12 innymi filmami Marvela ulepszonymi IMAX. Również spodziewać się nowego spojrzenia na Sam W Domu, Rejs Po Dżungli wkrótce pojawi się więcej.

– Mat Smith

Nie wiem, co o tym myśleć.

Jako użytkownik Pixel 6, tak, uważam, że czytnik linii papilarnych jest powolny. (Inaczej jest to całkiem niesamowity telefon). Google mówi teraz użytkownikom czytnik linii papilarnych Pixel 6 używa “ulepszonych algorytmów bezpieczeństwa”, które mogą trwać dłużej, aby sprawdzić cyfry lub wymagają lepszego kontaktu z czujnikiem.

Google nie dopracowało swojego oświadczenia. Niektórzy użytkownicy uważają, że powolna wydajność może być spowodowana użyciem przez Google optycznego czytnika linii papilarnych zamiast czujnika ultradźwiękowego w telefonach takich jak Galaxy S21, który jest bardzo szybki w rozpoznawaniu koniuszków palców. Jednak kilku użytkowników Reddita zauważyło, że istnieją telefony z czujnikami optycznymi, które działają szybciej.

Czytaj dalej.

“League of Legends” nigdy nie wyglądała tak dobrze.

Netflix

Na League of Legends lore, Vi i Jinx są zgorzkniałymi rywalami, ale w Arcane, zaczynają jako siostry z głęboką, prawdziwą miłością do siebie. Ta nowa animacja dla dorosłych, która pojawiła się na Netflix w ten weekend, oferuje głębszy wgląd w wszechświat LoL. I wygląda niesamowicie. 

Niestety, będziecie musieli poczekać na odcinek czwarty, który wyląduje 13 listopada.

Czytaj dalej.

Nie Galaxy Note?

Strona Główna Tech

Wyciekło zdjęcie rzekomo Galaxy S22 Ultra ma kaburę rysika. Strona Główna Tech uzyskał zdjęcia tego, co twierdzi, że są to pierwsze zdjęcia na żywo (najwyraźniej ukończone) S22 Ultra, a to skutecznie Nowy Galaxy Note. Jest S-Pen, gniazdo do przechowywania rysika, a nawet mniej zaokrąglony korpus, przypominający notatki przeszłości.

Z tyłu jest też mnóstwo czujników. Czy to pięć oddzielnych soczewek?

Czytaj dalej.

Aplikacja firmy może służyć tylko jako brama do gier.

Teraz Netflix oferuje gry mobilne na Androida, jak poradzą sobie gracze z iOS? Według BloombergMark Gurman (z pomocą programisty Steve ‘ a Mosera), code sugeruje, że Netflix wyda wszystkie swoje gry “indywidualnie” na iOS, za pośrednictwem App Store. Mogą one nie być pobierane i odtwarzane w aplikacji.

Czytaj dalej.

Od izolowanych kubków po zestawy do zimnego parzenia.

Engadget

Nie piłam jeszcze porannej kawy, więc trudno pisać. Jeśli jesteś podobnie przywiązany do wszystkich rzeczy, pras i temperatury wody, mamy takmoje pomysły na prezenty.

BRB, muszę zrobić kadzi zimnego piwa w poniedziałek rano.

Czytaj dalej.

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Uber rozważa wysyłanie żółtych taksówek w Nowym Jorku

Iracki premier twierdzi, że był celem zamachu na drona

Jak chrząszcze, mruki i pomysłowy projekt dźwięku ożywiły “wydmę”

SpaceX oczekuje teraz, że załoga-3 wystartuje 10 listopada

ICYMI: Beats Fit Pro to intrygująca alternatywa AirPods Pro

“Stranger Things” sezon 4 teaser podpowiada kłopoty w Kalifornii

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.