Czy “Halo: Infinite” warto czekać?

Koniec czekania. Po roku opóźnienia, kultowy Bohater Xbox, Master Chief, powraca. Z Halo Infinite, są nowe zabawki i mechanika walki, podczas gdy wielu graczy będzie również korzystać z głównych ulepszeń kosmetycznych, jeśli grają na najnowszych konsolach Microsoft.

Starszy redaktor Jessica Conditt gra w trybie kampanii dla jednego gracza – podczas gdy my czekamy na resztę gry-i nadal wydaje się bardzo podobny do Halo doświadczenie, na dobre i na złe. Przeczytaj jej pełne wrażenia tutaj.

– Mat Smith

Tak, Spider-Man I The Rock są tutaj.

Epic

Firma Epic oficjalnie opublikowała zwiastun, który przedstawia, czego można się spodziewać zarówno w Rozdziale 3, jak i w pierwszym sezonie”.”Nowa wyspa jest gwiazdą, a przewrót z finału rozdziału 2 doprowadził do całkowitej przebudowy krajobrazu, która obejmuje chaotyczną pogodę. Jednak zmiany w rozgrywce są prawdopodobnie ważniejsze-będziesz musiał przemyśleć swoją taktykę.

Mechanika przesuwania i kołysania powinna pomóc postaciom poruszać się (i unikać) szybciej niż wcześniej, a obozy pomagają drużynie leczyć i przechowywać przedmioty, które utrzymują się między meczami. Możecie także zdobywać PD poza Battle royale i zdobywać koronę zwycięstwa, Jeśli będziecie wygrywać-być może będziecie stanowić poważne zagrożenie podczas bitew.

Nowe postacie? ​​Spider-Man powinien być dobrze dopasowany do nowej mechaniki swingu, ale możesz także grać jako Dwayne” The Rock “Johnson’ s Fortnite charakter, fundament, czy Gears of Warto Marcus i Kait.

Czytaj dalej.

Klienci nie mogli uzyskać pomocy.

eBay potwierdził, że zawiesił” małą liczbę ” użytkowników przez pomyłkę 3 grudnia. Firma nie podała przyczyny ani nie ujawniła zakresu problemu, ale powiedziała, że naprawiła wpadkę i powiadomiła poszkodowanych.

Mogła być znaczna liczba ofiar. Użytkownicy Reddita poświęcili duży wątek banom, zauważając, że nie było żadnych potencjalnych czerwonych flag dla przynajmniej niektórych kont. Ludzie zostali zawieszeni, nawet jeśli mieli doskonałe historie kupujących i sprzedających lub nie używali eBay od lat.

Czytaj dalej.

Nie podniecilibyśmy się zbytnio.

BananimusPrime

IKEA sprzedaje różne Ładowarki bezprzewodowe od 2015 roku, ale nigdy nie można ich używać bez podłączenia do gniazdka ściennego. Wygląda na to, że wkrótce się to zmieni, a zdjęcia nowej przenośnej ładowarki Nordmärke Qi trafią do sieci dzięki uprzejmości kilku jastrzębiookich użytkowników Reddita. Mamy również kilka szczegółów na temat urządzenia dzięki German media outlet mobiFlip, który uzyskał je od czytelnika, który kupił je w sklepie w Kolonii. Nie ma jeszcze słowa na temat tego, czy ładowarka pojawi się gdzie indziej, ale dzięki tym specyfikacjom prawdopodobnie nie przegapisz wiele.

Czytaj dalej.

Kradzież może być trudna do wyśledzenia.

Wymiana krypto BitMart stracił równowartość $196 milion (pierwotnie szacowany na $150 milion) do hack. Intruz naruszył Portfele Ethereum i Binance Zalewem transferów rozpoczynających się około 14: 30 ET 4 grudnia, po czym dwie godziny później nastąpił exodus tokenów, w tym Shiba i USDC.

Nie jest jasne, kto był odpowiedzialny, a skradzione fundusze zostały wysłane do usługi mieszania Ethereum, która może utrudnić namierzenie.

Choć nie jest to największy cyfrowy skok (napastnik Poly w sierpniu grabbed $610 milion), CoinDesk zauważa, że jest to jeden z większych scentralizowanych hacki wymiany do tej pory.

Czytaj dalej.

Firma nie chce pozwolić twórcom aplikacji wspominać o alternatywach płatności.

Apple prosi o sądową kontrolę rosyjskiego federalnego antymonopolowego serwisu ostrzegawczego z sierpnia, który pozwala programistom wymienić alternatywy dla systemu płatności w App Store. FAS dał Apple do 30 września na zmianę swoich zasad, ale firma odmówiła zmiany zasad pomimo groźby grzywny.

Opozycja paralele walki prawne Apple w USA. Sędzia w pozwie Epic przeciwko Apple nakazał firmie technologicznej pozwolić deweloperom App Store wskazać inne systemy płatności, ale Apple odwołał się od nakazu w nadziei na opóźnienie. Sąd odrzucił wniosek, a Apple będzie miał czas do 9 grudnia, aby pozwolić twórcom aplikacji wskazać inne opcje. Firma wprowadzi wyjątki od swojej polityki w odniesieniu do niektórych aplikacji multimedialnych w 2022 roku.

Czytaj dalej. 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

ICYMI: sprawdzamy wizualne odświeżenie Androida 12

NASA da Spacexowi więcej lotów załogowych na pokrycie opóźnień Boeinga

Uderzanie w książki: jak współdziałanie nauki i technologii doprowadziło do iphone ‘ ów

Spotify ściąga albumy najlepszych komików w sporze o tantiemy

Clearview AI otrzyma amerykański patent na technologię rozpoznawania twarzy

Usługa naprawy poczty w pikselach Google podobno skompromitowała Zdjęcia i konta

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.