Następnego dnia: Peloton prezentuje swój inteligentny aparat do treningu siłowego

Nie możesz utrzymać firmy fitness. Po szorstkich wiadomościach finansowych z jednej z firm, które prosperowały podczas pandemii, ponieważ wiele z nich podjęło treningi w domu, Peloton chce się odbić, jak burpee, ale bardziej biznesowo.

Właśnie ogłosił Peloton Guide, System kamer do treningu siłowego, który wygląda jak Kinect, podłącza się do telewizora i wykorzystuje uczenie maszynowe, aby zrozumieć twoje ruchy.

Peleton

Funkcja Movement tracker jest kompatybilna z setkami istniejących klas wytrzymałości Peletonów. Chodzi o to, aby zachęcić użytkowników do wykonywania wszystkich ćwiczeń w klasie i nadążać za instruktorami (ale to nic wielkiego, jeśli nie możesz trzymać się tempa instruktora). Tryb Self umożliwia użytkownikom dopasowanie ich formy do postaci instruktora w czasie rzeczywistym za pomocą technologii inteligentnych kamer. Będziesz mógł wybrać sposób wyświetlania się na ekranie, a celem jest pomoc w dostosowaniu formularzy podczas zajęć.

Peloton będzie również nadal trenować model uczenia maszynowego w zakresie większej liczby ruchów. Będzie to do tej pory najtańsze urządzenie tej firmy — ale to nie czyni go tanim. Będzie to kosztować $495, gdy dotrze do USA na początku 2022 roku.

– Mat Smith

 

I nadal może zmieścić się w dłoni.

NVIDIA

Firma NVIDIA uruchomiła kontynuację modelu Jetson AGX Xavier, jego mózgu sztucznej inteligencji o wartości 1100 USD dla robotów, który udostępniła w 2018 roku. Nowy moduł, nazwany Jetson AGX Orin, ma sześciokrotnie większą moc obliczeniową niż Xavier, mimo że ma ten sam współczynnik kształtu i nadal może zmieścić się w dłoni. Firma NVIDIA zaprojektowała Orin jako “energooszczędny superkomputer sztucznej inteligencji” do użytku w robotyce, urządzeniach autonomicznych i urządzeniach medycznych. Jest w stanie wykonać 200 bilionów operacji na sekundę. NVIDIA nie ujawniła, ile będzie kosztować Orin, ale wyląduje w pierwszym kwartale 2022 roku.

Czytaj dalej.

To odpowiedź Microsoftu na Chromebooki.

Microsoft popchnął tanie laptopy z systemem Windows jako idealne Komputery szkolne. Dopasowując możliwości Chromebooków, mogą również uruchamiać tradycyjne oprogramowanie Windows. Ale teraz, Microsoft jest w końcu gotowy, aby przejść do niedrogiego, Przyjazny Dla Dzieci PC fray z $249 Surface Laptop SE. Jest to jeden z pierwszych komputerów z systemem Windows 11 SE, rozebrany system operacyjny skierowany do uczniów K-8 (i ich pogrążonych nauczycieli). Możesz również spodziewać się urządzeń z systemem Windows 11 SE pochodzących od Dell, HP, Acer i ASUS. A to dopiero początek.

Czytaj dalej.

Miły rabat na urządzenie, które obsługuje dźwięk najwyższej jakości dla słuchawek przewodowych.

Jeśli chodzi o poprawę dźwięku w przewodowych słuchawkach, przetwornik cyfrowo-analogowy USB (Digital TO analog converter) może zdziałać cuda dla jakości dźwięku. Jednak wiele z nich jest ogromnych. Wersja THX USB-C jest wielkości pendrive ‘ a. Łączność oznacza, że można jej używać zarówno z komputerem, jak i telefonem. Po tym, jak wcześniej był dostępny tylko przez Razer, DAC THX jest teraz dostępny przez Amazon i jest obecnie w sprzedaży za $150. To 50 dolarów mniej niż RRP.

Czytaj dalej.

Osiem pomysłów dla każdego gracza.

Oczywiście, regularnie publikujemy nasze listy najlepszych gier konsolowych. Ale kupowanie gry dla kogoś innego to zupełnie inna sprawa niż wybór jednej dla siebie. Jeśli nie wiesz dokładnie, czego chcą, od czego w ogóle zacząć? Może tutaj. I nie, nie wszystkie są $ 60 gry AAA…

Czytaj dalej.

3 > Aktualizacja oprogramowania w celu rozwiązania problemu jest w drodze.

Wkrótce po wydaniu iPhone ‘ a 13, rozbicie iFixit wykazało, że Face ID przestał działać, jeśli wyświetlacz został zastąpiony przez warsztat innej firmy, chyba że inżynier również przeniósł mikrokontroler z oryginalnego ekranu. Apple wkrótce temu zaradzi dzięki nadchodzącej aktualizacji oprogramowania, więc Face ID będzie nadal działać nawet bez wymiany chipa na nowy wyświetlacz.

Nie jest jasne, kiedy Apple wprowadzi aktualizację,ale pozostają pytania, dlaczego funkcja Face ID się zepsuła.Kontrowersje pojawiły się w wyniku szerszego nacisku ze strony rządu USA na wzmocnienie zasad prawa do naprawy.

Czytaj dalej.

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Książki i filmy, które w tym roku podarujemy

Sony i TSMC próbują rozwiązać problem niedoborów chipów w fabryce w Japonii

Dwupartyjny projekt ustawy ma ograniczyć algorytmy rekomendacji

Facebook i Instagram-najnowszy raport dotyczący przejrzystości meta

Robinhood security złamał DANE 7 milionów użytkowników

Oferty Engadget: Google Pixelbook go spada do najniższego poziomu w Amazon

NVIDIA stworzyła zabawkową replikę swojego prezesa, aby zaprezentować swoje nowe awatary sztucznej inteligencji

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.