Następnego dnia: kolejny flagowiec Samsunga Galaxy już wkrótce

Jesteśmy już na Galaxy S21 Fan Edition, ogłoszone zaledwie w zeszłym tygodniu. Zwróćmy uwagę na rodzinę Samsunga Galaxy S22, najwyraźniej gotowy do oficjalnego zerwania okładki w przyszłym miesiącu. Według Korei Południowej Cyfrowy Dziennik, start imprezy zaplanowano na 8 lutego. Sądząc po wyciekach i plotkach, możesz spodziewać się również trzech różnych urządzeń o różnych rozmiarach ekranu, specyfikacjach i cenach. Najwyższej klasy Galaxy S22 Ultra może być wyposażony w Super czysty obiektyw na matrycy aparatu. Jeszcze nie wiemy, co to znaczy.

Kiedy to zrobimy, podzielimy się z Tobą wszystkimi szczegółami.

– Mat Smith

Magic V ma większe ekrany niż Galaxy Z Fold 3.

Honor

Czy jesteś gotowy, aby być zdezorientowanym przez kolejny podobny składany smartfon? Honor w Magic V jest jego pierwsza próba składany współczynnik kształtu, i jak Samsung z krotnie urządzeń, jest to smartfon z dwoma ekranami. Na zewnątrz ma 6,45-calowy, zewnętrzny wyświetlacz 431 PPI o rozdzielczości 2560 x 1080, częstotliwości odświeżania 120 Hz i proporcjach 21:9. Otwórz go, a rozwiniesz ekran 7,9 cala o rozdzielczości 2272 x 1984 i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Aby walczyć z problemami zagnieceń na tych bardzo drogich urządzeniach, Honor mówi, że zawias kropli wody pomaga uniknąć zmarszczek.

Czytaj dalej.

Więcej ludzi jazdy przyczyniło się do wzrostu.

W ciągu ostatniego roku emisja gazów cieplarnianych w USA wzrosła o 6,2 proc. w porównaniu do poziomu z 2020 r., wynika z nowego raportu grupy Rhodium. Skok stawia kraj dalej w tyle za osiągnięciem celów redukcji określonych w paryskim porozumieniu klimatycznym. Za wzrostem ogólnej emisji odpowiadały skoki zanieczyszczenia w sektorach transportu i energetyki.

Czytaj dalej.

Firma twierdzi, że zmiana nie była spowodowana presją regulacyjną.

Razer

Razer usunął wszelkie wzmianki o filtrach “N95-grade” w swoim Zephyr i niedawno ogłoszonych maskach inteligentnych Zephyr Pro ze swojej strony internetowej i innych materiałów marketingowych. “Noszenie samo w sobie nie jest urządzeniem medycznym ani certyfikowanym jako maska N95”, powiedział rzecznik Razer Engadget. “Aby uniknąć nieporozumień, jesteśmy w trakcie usuwania wszystkich odniesień do” filtra klasy N95 ” z naszych materiałów marketingowych.”

Czytaj dalej.

To była eksperymentalna procedura.

Lekarze z University of Maryland School Of Medicine osiągnęli pierwszy stopień medyczny. Chirurdzy z powodzeniem przeszczepili świńskie serce 57-letniemu pacjentowi w ramach procedury eksperymentalnej.

Byli w stanie wykazać, że genetycznie zmodyfikowany narząd zwierzęcy może przetrwać i funkcjonować w ludzkim ciele bez natychmiastowego odrzucenia. Trzy dni po zabiegu pacjent David Bennett żyje i” ma się dobrze”, zgodnie ze szpitalem.

Czytaj dalej.

To nowa historia dla nowego księcia.

Bel-Air, współczesna reinterpretacja Pawia Świeży książę Bel-Air, zadebiutuje 13 lutego, streamer ogłosił w poniedziałek i udostępnił pierwszy zwiastun. Wszyscy główni bohaterowie z oryginału wracają, choć mogą nie być tacy, jak je pamiętasz.

Czytaj dalej.

 

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Tesla “Full Self-Driving” beta features tryb “asertywny” z ogranicznikami toczenia

VideoMic Rode Go II zmienił moje zdanie na temat tego, co potrafi mikrofon strzelby

Take-Two pozyskuje giganta gier mobilnych Zyngę za 12,7 mld dolarów

Spotify nadal pracuje nad strumieniowaniem HiFi, ale nie chce powiedzieć, kiedy nadejdzie

Naukowcy po raz pierwszy obserwują czerwony nadolbrzym przechodzący w supernową

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.