Następnego ranka: Inteligentne łóżka, które dostosowują się do twojego wieku

Jak CES kończy, wciąż zbieramy nasze ulubione typy programu. Obejmuje to roboty gryzące palce, inteligentne łóżka i wszelkiego rodzaju telewizory, laptopy i gadżety. Tak, byliśmy w stanie zobaczyć niektóre produkty, nie biorąc udziału w pokazie, ale oznaczało to wiele przeglądania arkuszy specyfikacji i sporą dawkę sceptycyzmu bez uzyskania wielu zapowiedzi we własnej osobie.

Dla rzeczy takich jak telewizory, to zwykle miesiące później, ale dla tabletów, telefonów i urządzeń do noszenia, można oczekiwać, że Engadget będzie przeglądanie i testowanie stresu wiele z nich raczej wcześniej niż później. Już testujemy Galaxy S21 FE.

Miłego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek.

– Mat Smith

Wszystkie roszczenia i roszczenia wzajemne zostały odrzucone.

Nikola Corp. wycofuje pozew o naruszenie patentów o wartości 2 miliardów dolarów przeciwko Tesla Inc. jako założyciel firmy Nikola, Trevor Milton, staje przed karnym oskarżeniem o oszustwa. Obie firmy zgodziły się wycofać wszystkie roszczenia i roszczenia wzajemne wobec siebie. Nikola oskarżył Teslę o skopiowanie kilku opatentowanych projektów przedniej szyby, kadłuba i bocznych drzwi. Tesla zaprzeczył temu i kontratakował.

Nikola zaprezentował w 2016 roku półciężarówkę Nikola One napędzaną Wodorem. Jednak został oskarżony przez SEC o oszukiwanie inwestorów, w jednym przypadku za pośrednictwem filmu, który ukazał ciężarówkę poruszającą się pod prąd, gdy po prostu staczała się ze wzgórza.

Czytaj dalej.

Będą dostępne do transmisji 21 stycznia.

Czas zbiegł się z 75. urodzinami Davida Bowiego. wszystkie jego albumy studyjne po 2000 roku (Heathen, Rzeczywistość, Następnego Dnia oraz Blackstar) oraz album live (Rzeczywistość Tour) zostały zremiksowane w Sony 360 Reality Audio do wydania na Amazon Music Unlimited, Deezer i Tidal 21 stycznia. 

Czytaj dalej.

Firma oskarża Lululemona o naruszenie patentów.

W czerwcu 2020 r. Lululemon kupił Home fitness startup Mirror za 500 milionów dolarów. Nike wniosła pozew przeciwko firmie w sprawie lustra, oskarżając ją o naruszenie patentów. Pozew Nike twierdzi, że Mirror wykorzystuje technologie, które wymyślił.

Nike wysłała Lululemonowi listę patentów, które rzekomo naruszył 3 listopada. Jak można się spodziewać, firma bardziej znana z produkcji spodni do jogi i innych rodzajów odzieży gimnastycznej nie zgodziła się z oceną Nike. Rzecznik powiedział The Wall Street Journal w oświadczeniu, że omawiane patenty ” są zbyt szerokie i nieważne.”Powiedzieli również, że Lululemon jest pewny swojej pozycji i” oczekuje obrony w sądzie.”

Czytaj dalej.

Agencja twierdzi, że termin jest zbyt ogólny na znak towarowy.

Snap pozwał Urząd patentów i Znaków Towarowych USA (USPTO) za odrzucenie wniosku, który firma złożyła do znaku towarowego słowo “okulary” w odniesieniu do jego noszenia o tej samej nazwie. USPTO powiedział, że użycie okularów przez Snap nie pozwoliło uzyskać” odrębności ” niezbędnej dla znaku towarowego. 

Czytaj dalej.

Łóżko może w końcu ostrzec o potencjalnych warunkach zdrowotnych.

Numer Snu

Najnowsze łóżko Sleep Number dostosowuje się do zmieniających się potrzeb. Możesz go podnieść lub obniżyć, jeśli jesteś w ciąży, masz obrażenia lub po prostu potrzebujesz ręki wchodzącej i wychodzącej z łóżka w miarę starzenia się. To jest na szczycie istniejących funkcji, takich jak tempKontrola eratury i wykrywanie chrapania. Firma ogłosiła również kilka inteligentnych mebli zaprojektowanych jako uzupełnienie łóżka. Funkcje obejmują pomoce ułatwiające poruszanie się, indywidualną technologię redukcji szumów, oświetlenie otoczenia oraz wbudowaną kieszeń do ładowania i przechowywania. Firma rozpocznie wysyłkę nowego łóżka i mebli w przyszłym roku.

Czytaj dalej.

ESA powołała się na obawy dotyczące COVID-19.

Trzeci rok z rzędu pandemia COVID-19 miała wpływ na E3. Wydarzenie po raz kolejny będzie wydarzeniem online-tylko wśród Omicron surge.

“Ze względu na trwające zagrożenia dla zdrowia związane z COVID-19 i jego potencjalny wpływ na bezpieczeństwo wystawców i uczestników, E3 nie odbędzie się osobiście w 2022”, powiedział Entertainment Software Association GamesBeat. ESA odwołała edycję E3 w 2020 roku krótko po pandemii w USA, a w zeszłym roku odbyła się wirtualna wersja wydarzenia.

Czytaj dalej.

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Nielegalna usługa przesyłania strumieniowego filmów Popcorn Time się wyłącza

Pierwsza edycja Chevy Silverado EV wyprzedana w 12 minut

“Prodigy” staje się bólem głowy w chronologii Star Treka

Apple IPad Air wraca do sprzedaży za 539 dolarów

VW ujawni swój identyfikator produkcji.Buzz microbus EV 9 marca

Apple różowe AirPods Max są tylko $400 W Woot dla członków Amazon Prime

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.