Rano po: niektóre doładowania Tesli dostają Internet satelitarny Starlink

Tesla wydaje się podstępnie łączyć niektóre ze swoich projektów technologicznych. Zajmiemy się tym później-zacznijmy od Disneya. W związku z groźbą, W zeszły piątek firma Ostro podchodziła do ogłoszeń z okazji rocznicy powstania serwisu streamingowego.

Disney

Oprócz kilku nowych filmów i seriali Disneya, pojawiło się wiele nowych właściwości Marvela łamiących okładkę. Należą do nich X-Men ’97, reimagined take on the 90s Cartoon take Of The X-Men, a także nowe programy dla postaci Marvela, takich jak Moonknight, She-Hulk, Echo I MS.Marvel.

Wandavision wyróżniająca się Agatha Harkness dostanie swój własny upiorny program, podczas gdy jedno z najbardziej fascynujących wydarzeń Marvel comics, Tajne Wojny, jest również coraz show, z Samuelem L. Jacksonem w końcu się prowadzenie rozliczeń w projekcie MCU. Wiele z nich pojawi się dopiero w 2023 roku, ale plan polega na utrzymaniu abonentów na kolejny rok.

A jeśli jesteś bardziej Star Wars mniej Star Lord skłonny, mamy nasze pierwsze spojrzenie na nowy program Obi-Wan już wkrótce.

– Mat Smith

Koniec z używaniem danych komórkowych do przesyłania strumieniowego podczas ładowania.

Getty

Według Electrek, Właściciele Tesli EV zauważyli anteny internetowe Starlink satellite na stacjach doładowujących. Nie jest jeszcze jasne, ile ich jest lub czy są dostępne dla kierowców, ale wdrożenie obejmuje przynajmniej Florydę.

Oprócz uzyskania poprawki Netflix w, Istnieje wiele możliwych zastosowań Starlink broadband at doładowania. Przynajmniej może zastąpić lub uzupełnić istniejące połączenia, które obsługują podstawy, takie jak płatności i status Ładowarki. Może to pomóc firmie wdrożyć doładowania szybciej iw bardziej odległych obszarach w czasie, gdy firma ma nadzieję rozpocząć ładowanie dla pojazdów elektrycznych innych niż Tesla i potroić Rozmiar sieci stacji.

Czytaj dalej.

To pierwsza duża zmiana sieci od 2017 roku.

Sieć Bitcoin w końcu rozwinęła swoją aktualizację kodu Taproot w weekend. Aktualizacja poprawia zarówno prywatność, jak i bezpieczeństwo skomplikowanych transakcji dzięki nowym podpisom, które sprawiają, że wyglądają jak każda inna Giełda. Niedoszli złodzieje lub szpiedzy powinni mieć trudniej rozpoznać, kiedy ma miejsce nietypowy transfer.

Jest to pierwsze poważne odświeżenie kodu sieciowego od 2017 roku i może ułatwić kryptowalucie obsługę żądań handlowych, które wydają się nigdzie nie iść. Bitcoin osiągnął kolejny szczyt ceny tylko w zeszłym tygodniu. Wzrosła o kolejne 305% w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Czytaj dalej.

SharePlay w końcu przybył.

Nawet po spóźnionym dodaniu SharePlay, iOS 15 pozostaje stosunkowo subtelną aktualizacją. Nie ma większych wstrząsów w sposobie interakcji z iPhonem, choć Tryby ostrości mogą okazać się przydatne, gdy trzeba ograniczyć rozpraszanie uwagi. SharePlay jest dobrze wykonany, ale jesteś zmuszony do korzystania z FaceTime i ograniczonej liczby kompatybilnych aplikacji i usług. Istnieje wiele ulepszeń do własnych aplikacji firmy, od FaceTime po Safari, A mapy Apple nadal zamykają się w Mapach Google.

Czytaj dalej.

Jeśli masz $10,000 leżące wokół, możesz dostać jeden na 17 listopada.

Gucci

Włoski dom mody Gucci wypuszcza specjalną edycję konsoli Xbox Series X, która będzie kosztować 10 000 dolarów. Zestaw będzie zawierał konsolę, dwa kontrolery bezprzewodowe i bardzo fantazyjny futerał.

Kontynuuj reading.

Eagle ma 127 kubitów.

IBM twierdzi, że zrobił duży krok w kierunku praktycznych obliczeń kwantowych. W poniedziałek firma zaprezentowała Eagle, procesor kwantowy o pojemności 127 kubitów. IBM twierdzi, że to pierwszy taki procesor, którego nie da się symulować klasycznym superkomputerem. Aby zrozumieć, co to oznacza, firma wyjaśnia, że do symulacji Orła potrzeba więcej klasycznych bitów niż atomów w każdym człowieku na planecie. IBM przypisuje przełom nowej konstrukcji, która stawia komponenty sterujące procesorem na wielu poziomach fizycznych, podczas gdy kubity znajdują się na jednej warstwie.

Czytaj dalej.

 

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Oferty Engadget: Amazon Ogień TV Stick 4K Max spada do nowego niskiego $35

Uderzanie w książki: Dlaczego nie możemy “przerzucić się” w stylu Star Treka

Rockstar ściąga zremasterowaną Trylogię GTA na PC

Google naprawia błąd Pixel 6, który losowo wybierał kontakty

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.