The Morning After: the best of CES 2022

Witaj w swoim poniedziałkowym poranku! CES to koniec. Podczas gdy planowaliśmy wysłać mały zespół pracowników Engadget do Las Vegas, aby osobiście pokryć show, Omicron pojawił się na horyzoncie i, cóż, nasze plany się zmieniły. 

Engadget

W tych okolicznościach zdecydowaliśmy się również na robienie własnych rzeczy dla naszych corocznych nagród CES. Nasi Ulubieńcy prowadzą gamę od znanych kategorii, takich jak telefony komórkowe, telewizory i urządzenia do noszenia, po innowacje w zakresie zrównoważonego rozwoju, karty wieloznaczne i Technologie transportowe. Przegapiliśmy coś?

– Mat Smith

Tylko nie oczekuj radykalnego przeprojektowania.

BloombergMark Gurman twierdzi, że Apple ma wprowadzić trzeciej generacji iPhone SE tej wiosny poprzez wirtualną prezentację “prawdopodobnie” dzieje się w marcu lub kwietniu. Jak już słyszeliśmy plotki wcześniej, Gurman mówi, że nowy SE nadal będzie trzymać się iPhone 8-era projektu, ale dodać 5G i nowy procesor, zbliżając go do istniejących iphone ‘ ów. Ostatni raz widzieliśmy iPhone SE w 2020, działający na A13 Bionic.

Czytaj dalej.

To nie pierwszy raz, gdy bug w stylu Y2K wysłał pojazdy Hondy i Acury do przeszłości.

Od początku roku fora Hondy zalane są doniesieniami ludzi narzekających, że zegary i kalendarze w ich pojazdach utknęły w 2002 roku. Dotyczy modeli Honda i Acura z systemami nawigacji GPS wyprodukowanymi w latach 2004-2012. doniesienia o ludziach napotykających ten problem w USA, WIELKIEJ BRYTANII i Kanadzie. Co więcej, w tej chwili nie wydaje się być poprawką. Za każdym razem, gdy ktoś uruchamia samochód, zegar resetuje się — nawet jeśli ręcznie ustawia go wcześniej.

Czytaj dalej.

Szybsze procesory, zaktualizowany układ przycisków i dłuższe kable zasilające.

IKEA

IKEA i Sonos opublikowały wersję drugiej generacji głośników z półkami na książki Symfonisk. Brak wstrząsających zmian tutaj, ale aktualizacja oferuje szybszy procesor i więcej pamięci i pobiera mniej energii, gdy jest w trybie czuwania. Jest również wyposażony w dłuższy kabel zasilający.

Jednak patrząc na nowy model obok jego odpowiednika pierwszej generacji, najbardziej widoczną zmianą jest zaktualizowany układ przycisków, który przenosi regulatory głośności obok siebie. Ceny są podobne do oryginału w Holandii, ale nadal czekamy na informacje, Czy lub kiedy aktualizacja dotrze do USA.

Czytaj dalej.

Podobno będzie on wspierany przez dolara amerykańskiego.

Wiceprezes PayPal krypto i walut cyfrowych potwierdził, że Bloomberg że dostawca płatności online ” odkrywa stablecoin.”Jose Fernandez da Ponte dodał, że firma będzie ściśle współpracować z odpowiednimi organami regulacyjnymi, jeśli projekt będzie kontynuowany.

Czytaj dalej.

Firma stosuje strategię czasami zarezerwowaną dla supersamochodów.

Ford

Ford daje dealerom możliwość zakazania klientom odsprzedaży pioruna nawet na rok po zakupie. Jak ujawnił (od-wyciągnięty) dokument na forach F-150 Gen 14, dealer mógł “starać się o nakaz sądowy”, aby zablokować przeniesienie własności lub nawet zażądać zapłaty za “całą wartość” wygenerowaną ze sprzedaży.

Czytaj dalej.

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Polski watchdog grilluje Meta za bezpieczeństwo dziecka w VR

NASA kończy rozmieszczanie Kosmicznego Teleskopu Jamesa Webba

Apple powiedział, że wykluczył metaverse dla zestawu słuchawkowego mixed reality

Przełom could pomaga drukować ekrany OLED 3D w domu

Wytrwałość Marsa zatrzymuje składowanie próbek skał z powodu gruzu

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.