The Morning After: elektryczny motocykl z ulepszeniami prędkości poprzez płatności w aplikacji

Nowy motocykl elektryczny Zero Motorcycles przyjmuje gruntowne podejście do modernizacji z 2020 roku. Ujawniony wczoraj, jego 2022 SR pozwoli Ci “wcisnąć” aktualizacje oparte na oprogramowaniu do jazdy.

Zero

Rower zawiera Sklep Cypher, a jeśli planujesz jak najlepiej wykorzystać model 2022 SR, musisz poświęcić w nim trochę czasu (i pieniędzy). Na początku Sklep Cypher oferuje połączenie ulepszeń wydajności i komfortu. Później rozszerzy się, aby sprzedawać zakupy, które umożliwiają takie funkcje, jak tryb parkowania, podgrzewane Uchwyty i szybsze ładowanie. Oczywiście te możliwości będą możliwe na każdym rowerze, ale oprogramowanie “odblokuje” je dla użytkowników. Zero mówi, ile zapłacisz za te dodatki będzie zależeć od modelu, który posiadasz.

2022 SR, z maksymalną prędkością 104 mil na godzinę, rozpocznie się od $17,995, gdy zadebiutuje w salonach dealerskich w pierwszym kwartale 2022. Ale przy zakupie w aplikacji za 1,795, moc wzrasta, dzięki czemu 2022 SR jedzie tak szybko, jak 124 km / h.

– Mat Smith

Ale najpierw mogą być oferowane jako pakiet.

AT & T odłączyło swój oddział WarnerMedia i połączyło go z Discovery w umowie wartej 43 miliardy dolarów. Umowa, która ma zostać zamknięta do połowy 2022 r., może doprowadzić do tego, że dwie usługi strumieniowe staną się połączoną usługą dla abonentów. Według Gizmodo, prezes i dyrektor generalny Discovery Streaming and International, JB Perrette, omówił kroki, aby się tam dostać. Może zacząć od zaoferowania HBO Max i Discovery+ jako pakietu, zanim całkowicie połączy parę. Jedna aplikacja streamingowa mniej, prawda? Ale także o jedną opcję mniej…

Czytaj dalej.

Pozostałe kieszenie są szyte na zamek.

Samsung

Samsung twierdzi, że nowa sylwetka pomaga ” oprawić nogi.”

Czytaj dalej i potrząsaj głową.

Te gadżety pomogą im tworzyć lepsze treści i wyróżniać się w Internecie.

Nie musisz rozumieć świata mediów społecznościowych, aby kupować prezenty dla Tiktokerów, Instagrammerów, YouTuberów i streamerów na żywo w swoim życiu. Przeprowadzimy Cię przez kilka prawdopodobnie głównych ulepszeń dla tych, którzy mieszkają przed zielonym ekranem. Albo Zielony Ekran, Jeśli jeszcze go nie mają!

Czytaj dalej.

Sędzia nie kupił obaw o bezpieczeństwo Blue Origin.

Blue Origin nie powiodło się w procesie przeciwko NASA w związku z kontraktem SpaceX na lądownik księżycowy. CNBC informuje, że Federalny Sąd roszczeń orzekł przeciwko Blue Origin, oddalając roszczenia firmy. Sprawa Blue Origin obracała się wokół oskarżeń NASA zignorowała “kluczowe wymagania bezpieczeństwa lotu”, przekazując system lądowania człowieka do SpaceX.

W tweecie Bezos powiedział: “Nie takiej decyzji chcieliśmy, ale szanujemy wyrok sądu i życzymy pełnego sukcesu NASA i SpaceX w sprawie kontraktu.”NASA powiedział, że będzie wznowić pracę z SpaceX” tak szybko, jak to możliwe ” po decyzji.

Czytaj dalej.

Możesz “posiadać” historyczny moment z wielowiekowej historii klubu.

FC Barcelona, jeden z największych klubów piłkarskich, licytuje NFTs ” w oparciu o niektóre z historycznych momentów klubu.”Szczegóły są na razie rzadkie, ale wygląda na to, że klub pozwoli fanom licytować klipy highlights w stylu podobnym do stylu NBA Top Shot.

Decyzja Barcelony o rozpoczęciu sprzedaży NFTs może być spowodowana kryzysem zadłużenia, w którym obecnie znajduje się klub. zadłużenie tego lata wyniosło około 1,56 miliarda dolarów. Dotychczasowi szefowie klubu są oskarżani o lekkomyślne wydatki na wysokie zarobki na wielu graczy, którzy później osiągnęli gorsze wyniki. Latem tego roku klub został zmuszony do zwolnienia Lionela Messi, jednego z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie.

Czytaj dalej.

 

Największe wiadomości, które przegapiłeś

Oszuści krypto ukradli 500k z portfeli za pomocą ukierunkowanych reklam Google

Muoverti mówi, że jego Przechylny rower stacjonarny czuje się jak prawdziwy rower

T-Mobile oferuje abonentom rok darmowego abonamentu+

Najlepsze Tech stocking nadziewarki można kupić

Najnowsza kamera LTE firmy Arlo jest tańsza i rejestruje materiał w rozdzielczości 1080p

AT & T i Verizon opóźnią ekspansję 5G w kwestii bezpieczeństwa samolotów

Porsche “digital twin” może przewidzieć, kiedy twój samochód będzie potrzebował serwisu

Oferty Engadget: 12,9-calowy iPad Pro z 512 GB pamięci jest $ 150 off teraz

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.