The Morning After: Steam Deck będzie obsługiwał oprogramowanie anty-cheat firmy Epic

Oszustwa są powszechne na wielu platformach do gier, ale najwięksi oszuści zwykle znajdują się wokół gier na PC-pomimo firm zajmujących się grami zakazujących tysięcy, jeśli nie setek tysięcy oszustw. Steam Deck Valve, jego nadchodzący handheld, powinien utrudnić naginanie zasad.

Steam

Firma ogłosiła, że tytuły, które zależą od oprogramowania Epic Easy Anti-Cheat (EAC), mogą teraz działać na przenośnym. Valve powiedział, że dodanie wsparcia Steam Deck do tytułów, które używają EAC jest ” prostym procesem.”Deweloperzy nie będą musieli aktualizować swojej wersji SDK ani wprowadzać innych czasochłonnych zmian. Dołącza do wsparcia BattlEye, co oznacza, jak zauważa Valve: “dwie największe usługi anty-cheat są teraz łatwo obsługiwane na pokładzie Proton i Steam.”

Jednak nadal nie jest jasne, czy niektóre z najpopularniejszych gier wieloosobowych na Steam, które używają BattlEye i EAC, w tym tytuły takie jak Rainbow Six Siege oraz PUBG, będzie działać w pierwszym dniu.

– Mat Smith

To musi być ciężki trening.

Miliardy

Peleton nie potrzebował więcej złych wieści. Premierowy odcinek Miliardy sezon szósty zawiera scenę, która, jak Seks w wielkim mieście działania następcze I Tak Po Prostu, wskazuje palcem na rower Pelotona za spowodowanie zawału serca dla Mike ‘a” Wagnera ” Wagnera (granego przez Davida Costabile). W przeciwieństwie do I Tak Po Prostu Wagner przeżył jednak-wspomina nawet o AJLT scena, mówiąc personelowi, że” nie wychodzi ” jak ta postać.

Czytaj dalej.

I mniej pamięci dla modelu o najwyższych parametrach

Evan Blass

Według WinFutureRoland Quandt, europejskie ceny dla serii Galaxy S22 rozpocznie się od €849 (około $1,018), z podstawowych modeli Galaxy S22 Plus i Ultra zaplanowane kosztować €1,049 ($1,188) i €1,249 ($1,414). Jeśli dokładne, powinno to oznaczać, że 2022 Samsung Galaxy S lineup będzie kosztować tyle samo, co w 2021. Co najmniej w Europie Galaxy S22 Ultra będzie dostarczany z 8GB PAMIĘCI RAM, podczas gdy S21 Ultra pakuje 12GB pamięci RAM.

A jeśli uważasz, że to drogie, oddzielny wyciek z Android Police na początku tego miesiąca firma może pobierać dodatkowe 100 dolarów za każdy model w ofercie Galaxy S22. Wkrótce powinniśmy wiedzieć więcej.

Czytaj dalej.

Przeprowadzka może być tymczasowa.

Na początku tego tygodnia Apple zaczęło wymagać od uczniów i nauczycieli w USA weryfikacji tożsamości za pośrednictwem usługi uwierzytelniania UNiDAYS, zanim będą mogli skorzystać z obniżonych cen dla edukacji. Jednak, że od zniknął. Po raz kolejny możesz kupić ze zniżką komputery Mac, iPady i inne produkty Apple na stronie internetowej firmy w USA, bez konieczności sprawdzania, czy jesteś obecnie uczniem lub nauczycielem.

Czytaj dalej.

Firma odwołała się do Sądu Najwyższego Australii o unieważnienie sprawy o zniesławienie.

Google zwrócił się do Sądu Najwyższego Australii o obalenie orzeczenia 2020 ostrzega, że może mieć “druzgocący” wpływ na szerszy internet. Google twierdzi, że będzie zmuszony do “działania jako cenzor”, jeśli Sąd Najwyższy w kraju nie uchyli decyzji, która przyznała prawnikowi 40 000 dolarów odszkodowania za zniesławienie za artykuł, do którego firma powiązała za pośrednictwem wyszukiwarki.

W 2016 roku George Defteros, prawnik stanu Wiktoria, skontaktował się z Google, aby poprosić firmę o usunięcie artykułu z 2004 roku Wiek. Utwór wyróżniony rprokuratura postawiła Defterosowi zarzuty morderstwa związane ze śmiercią trzech mężczyzn. Zarzuty te zostały później umorzone w 2005 roku. Firma odmówiła usunięcia artykułu z wyników wyszukiwania, ponieważ postrzegała publikację jako renomowane źródło.

Czytaj dalej.

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Sony wyda film zrealizowany przy użyciu gry PlayStation- “Dreams”

“Poznaliśmy się w wirtualnej rzeczywistości” znajduje miłość w metaverse

PlatinumGames “długo oczekiwany shoot’ em-up przybywa 22 lutego

Co kupiliśmy: kuchenka do ryżu, której największą sztuczką nie jest ryż

Najnowszy zwiastun drugiego sezonu “Star Trek: Picard” to podróż w czasie

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.