Poranek po: Jaki jest plan smartfonów Sony?

Nie jestem pewien, co jest w playbooku Sony, jeśli chodzi o sprzedaż swoich telefonów w USA. Weź Xperia 5 III. Po uruchomieniu w innych regionach w zeszłym roku telefon jest teraz dostępny tylko za 1000 dolarów. Jest to średniej klasy telefon z flagową serią smartfonów Xperia 1 (patrz wyżej), zarówno większy, jak i droższy.

Sony

W tej cenie ta Xperia ma wiele do zaoferowania. Sztuczki z autofokusem, dzięki ramieniu aparatu Sony, są często imponujące. Xperia 5 III może również nagrywać wideo 4K z prędkością do 120 klatek na sekundę; to pierwszy smartfon z aparatem zaprojektowany dla osób, które naprawdę interesują się fotografią lub wideo. Ale to prawda ze wszystkimi ostatnimi telefonami Sony. A jeśli umierasz na prawdziwie najnowocześniejsze zdjęcia smartfonów, być może Xperia Pro-I, z 1-calowym czujnikiem aparatu, spełniłby ten krótki wyraźniej. Tak… tylko $800 więcej-kolejny dowód na to, że ceny smartfonów Sony czują się całkowicie oddzielone od konkurentów.

– Mat Smith

Potęga kamery hybrydowej

Engadget

Sony A7 IV jest udaną kontynuacją popularnego mainstream a7 III. rozdzielczość wynosi znacznie do 33 megapikseli, a jakość obrazu jest znacznie lepsza. Wideo jest teraz na równi z rywalami z 4K w górę do 60p z 10 bit 4:2:2 Jakości. Autofokus jest niesamowity zarówno dla filmów, jak i zdjęć, a stabilizacja w ciele robi dobrą robotę. Największymi wadami są stosunkowo wysoka Cena i roleta, która ogranicza korzystanie z elektronicznej migawki. Steve Dent testuje najnowszy, najlepszy aparat Sony. (I gościnnie jako lektor.)

Czytaj dalej.

Ale czy w pełni wykorzystasz tę przepustowość?

Comcast z powodzeniem przetestował pierwszy modem 10G zdolny do prędkości multigigabit. Zbudowany przez Broadcom prototyp może zapewnić przepustowość pobierania i wysyłania do 4 Gb / s. Przy tych prędkościach, ściągając wszystkie 61 gigów z Call of Duty: Vanguard na PC zajmie nieco ponad dwie minuty.

Czytaj dalej.

Przepraszam wszystkich.

YouTube

Doop doop doop doop. Razy 10 miliardów.

Czytaj dalej.

Microsoft nie produkuje już konsol.

W lipcu 2020 r.dowiedzieliśmy się, że Microsoft wycofał Cyfrową Edycję Xbox One X i Xbox One S. Teraz okazało się, że firma również po cichu przestała produkować Xbox One S do końca tego roku, “aby skupić się na produkcji Xbox Series X/S”, według starszego dyrektora ds. marketingu produktów konsoli Xbox.

Czytaj dalej.

Pracownik złożył również fałszywe zeznania podatkowe, aby spróbować zatuszować swoje działania.

Kristy Stock została skazana na 18 miesięcy więzienia federalnego za swoją rolę w programie kradzieży i odsprzedaży ponad 3000 iPodów przeznaczonych dla rdzennych amerykańskich studentów. Zarzuty wobec akcji obejmowały zarówno oszustwa podatkowe, jak i transport skradzionych towarów. Stock miał wykorzystać pieniądze z grantów federalnych na zakup iPodów do dystrybucji wśród studentów. Jednak dzięki pomocy innych spiskowców Jamesa Bendera i Saurabha Chawla, Grupa wysłała skradzione iPody do Maryland, gdzie zostały wymienione na eBayu, zanim zostały sprzedane z “znaczną” marżą.

Czytaj dalej.

Zdaniem Komitetu dotychczasowe reakcje przedsiębiorstw były “niewystarczające”.

Właściciel Facebooka Meta, Google, Twitter i Reddit zostały wezwane do sądu przez Kongres select committee prowadzi śledztwo w sprawie powstania 6 stycznia w Kapitolu USA. Dwa kluczowe pytania dla wybranej komisji to, w jaki sposób rozprzestrzenianie się dezinformacji i gwałtowny ekstremizm przyczyniły się do gwałtownego ataku na naszą demokrację oraz jakie kroki — jeśli w ogóle — firmy z mediów społecznościowych podjęły, aby zapobiec tym, że ich platformy nie są podstawą do radykalizacji ludzi do przemocy”, powiedział przewodniczący Komisji Bennie Thompson (D-MS).

Czytaj dalej.

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Samsung Galaxy Buds 2 wraca do sprzedaży za 100 dolarów

Zaktualizowana informacja Apple iCloud Private Relay wyjaśnia, dlaczego może nie działać dla niektórych użytkowników

Aparat dalmierzowy Leica M11 wyposażony jest w 60-megapikselowy, pełnoklatkowy czujnik

Reboot “The Settlers” Ubisoftu już 17 marca

Pioneer DJ debiutuje serią kontrolerów DDJ-REV w stylu battle

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.