Sieć uwalnia potwora “Wiedźminów” Netflixa w gigantycznej kampanii Out of Home

Zastanawiam się, co ten mityczny Papier i wklej Bill Bill naklejki człowiek Bill (lub był to plakaty) byłby wykonane z domu te dni. Kiedyś na zewnątrz (co ułatwiło życie), ale w dzisiejszych czasach jest też wiele reklam w pomieszczeniach.

Teraz mamy przerażające potwory-oto Myriapod, który uruchomi drugą serię Wiedźminów Netflix-pękającą z cyfrowych ekranów na całym świecie w kampanii niezależnego kolektywu kreatywnego the Network, prowadzonego przez amerykańskich założycieli z Pomocą innych członków Mortier Brigade, Atom, Setters, Boys & Girls I MR.Positive.

Miejsca docelowe to Mediolan, Moskwa, Buenos Aires, Nowy Jork, Londyn i Berlin. Globalna kampania będzie prowadzona na ponad 400 rynkach.

Per Pedersen, założyciel sieci, mówi: “jestem naprawdę dumny z tego, że Netflix został wybrany przez sieć do tej globalnej kampanii, a jako fan Wiedźmina jestem podwójnie dumny, że mogę ożywić ten niesamowity serial w nieoczekiwany i kreatywny sposób.”

Założycielka COO Tanya De Poli mówi: “od oglądania Netflixa każdej nocy po możliwość poprowadzenia tej globalnej kampanii dla jednej z marek, które podziwiam najbardziej, z tak niesamowitym zespołem zarówno po stronie klienta, jak i sieci, jest jednym z najważniejszych momentów mojej dotychczasowej kariery. To był wielki zaszczyt pracować z tak wieloma niesamowitymi zespołami na całym świecie, aby tak się stało.”