“Puppy Bowl” emituje NFTs

Animal Planet zaprasza fanów krypto przed corocznym Super Bowl o tematyce ” Puppy Bowl.”

The Discovery, Inc.- owned kanał uruchomił pierwszą z serii kart kolekcjonerskich w postaci nie-wymiennych żetonów (NFTs), które fani mogą przeglądać i mint (zakup) na Kroniki marketplace. Otwierający losowanie zawiera 5000 darmowych żetonów “Puppy Bowl Pass”, która oferuje fanom cyfrową pamiątkę, a także pierwszy dostęp do nadchodzących zrzutów NFTs, które będą się różnić ceną i rzadkością. Pełna seria zawiera 23 unikalne karty, które będą rozdawane co tydzień przed premierą gry w lutym. 13.

Część sprzedaży NFT Animal Planet trafi do Orange Twins Rescue, organizacji ratującej zwierzęta, której współzałożycielką jest piosenkarka pop Ariana Grande. Szczegóły dotyczące daty zrzutu przedmiotów kolekcjonerskich będą udostępniane w portalach społecznościowych Animal Planet. 

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.

NFTs eksplodowały jako środek dla marek do angażowania się z konsumentami, jednocześnie wykorzystując modną technologię i szum wokół metaverse. Ostatnie przykłady to krople od Barbie, Crypto.com i pod pancerzem. Nfty Animal Planet” Puppy Bowl ” mają rusztowanie, dzięki czemu hype buduje się między kroplami w taki sam sposób, w jaki poprzednie kolekcje NFT osiągnęły ogromną popularność. Zapisywanie najrzadszych kawałków na koniec może również przyczynić się do zwiększenia zainteresowania w ciągu następnego miesiąca.