Zremasterowana trylogia GTA jest już do kupienia na PC

Trzy dni po wyciągnięciu Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition od sprzedaży na PC, Rockstar Games twierdzi, że gracze mogą ponownie kupić pakiet na tej platformie. Wydawca usunął zremasterowaną kolekcję ze sklepu Rockstar Games Launcher”, aby usunąć niektóre pliki danych, które zostały przypadkowo włączone do nowych wersji tych gier.”

Wydawca przeprosił za niedogodności i powiedział, że ” poprawi i zaktualizuje ogólną wydajność w miarę postępów.”Wielu graczy skrytykowało najnowsze wersje GTA III, GTA: Vice City oraz GTA: San Andreas, a niektóre udostępniły zrzuty ekranu i filmy z różnymi usterkami i błędami. Wyrazili również swoje niezadowolenie na Metacritic, gdzie recenzowali kolekcję – łączna ocena użytkowników jest obecnie poniżej jednego z 10 na każdej platformie.

Wkrótce po wydaniu trylogii w zeszłym tygodniu, Wyrzutnia Rockstar Games została wyłączona z trybu offline z powodów związanych z konserwacją. Oznaczało to, że ci, którzy kupili kolekcję, nie mogli grać w jej trzy gry przez ponad dzień, podczas gdy Grand Theft Auto Online oraz Red Dead Online zostały również wyłączone z eksploatacji, aż Rockstar przywrócone służby w piątek wieczorem.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.