Próżnia robota Roomba 694 spada do rekordowo niskiego poziomu 180 USD

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Roombas firmy iRobot są prawdopodobnie najbardziej poszukiwanymi odkurzaczami robotów,ale są również jednymi z najdroższych. Poleciliśmy Roomba 694 $ 275 w naszym przewodniku próżniowym robota budżetu, ponieważ wykonał dobrą robotę, czyszcząc twarde i dywanowe podłogi i ma prostą aplikację mobilną, której nawet nowicjusze szybko się nauczą. Teraz możesz chwycić tego robo-Vaca w najlepszej cenie, jaką widzieliśmy — wczesna Wyprzedaż Black Friday w Amazon powaliła Roomba 694 do 180 USD lub 94 USD mniej niż zwykle.

Kup Roomba 694 w Amazon – $180

Model ten pojawił się na początku tego roku i zastępuje starszą Roombę 675. Dwa odkurzacze są w większości takie same, choć dla wyrafinowanego projektu Roomba 694. Jest to elegancki, całkowicie czarny robot z trzema przyciskami na górze pośrodku, które pozwalają na ręczne sterowanie nim, gdy jest to łatwiejsze niż za pomocą towarzyszącej aplikacji mobilnej. Wykorzystuje trójstopniowy system czyszczenia iRobot, aby zasysać Brud zarówno z twardych podłóg, jak i dywanów, poruszając się po meblach i innych przeszkodach. Sprawdza się również wykrywanie obszarów problemowych — takich jak kieszenie kurzu lub małe stosy brudu — i skupianie się na nich, dopóki nie znikną. Ma nawet funkcję czyszczenia punktowego, którą można aktywować, naciskając jeden z przycisków na urządzeniu.

Roomba 694 łączy się z Wi-Fi i współpracuje z aplikacją mobilną iRobot, która pozwala włączyć robota, ustawić harmonogramy i nie tylko. aplikacja iRobot jest czysta i łatwa w użyciu, więc jeśli myślisz o podarowaniu jej mniej zaawansowanej technologicznie osobie, nie powinna mieć problemu z wymyśleniem, jak korzystać z nowego robo-vac. Roomba 694 współpracuje również z Alexą i Asystentem Google, dzięki czemu można go aktywować bez otwierania aplikacji — wystarczy poprosić preferowanego asystenta głosowego, aby go rozpocząć czyszczenie. Ten model powinien działać przez około 90 minut podczas czyszczenia twardych podłóg, zanim automatycznie powróci do podstawy w celu naładowania. Roomba 694 był już doskonałym wyborem dla tych z ograniczonym budżetem, którzy chcieli urządzenie iRobot do czyszczenia domów, ale teraz jest to kradzież w tej wczesnej cenie w Czarny piątek.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.