Smithsonian Air and Space Museum zostanie zamknięte na co najmniej sześć miesięcy w 2022 roku

Smithsonian air and Space Museum nie było zbyt otwarte od początku pandemii, ale jest już gotowe, aby ponownie zamknąć swoje drzwi — jeśli z bardziej pozytywnych powodów. The Washington Post raporty Instytut Smithsonian zamyka swój flagowy Budynek National Mall na co najmniej sześć miesięcy remontu rozpoczynającego się 28 marca 2022 roku. Przeprowadzka utrzyma “stałe bezpieczeństwo” odwiedzających, podczas gdy Muzeum zakończy prace nad pierwszymi nowymi galeriami w zachodnim skrzydle.

Zamknięcie jest częścią pierwszej fazy siedmioletniego remontu, który ma kosztować ponad miliard dolarów. Smithsonian jest oszałamiającym zamknięciem, aby utrzymać przynajmniej niektóre fizyczne przestrzenie muzealne otwarte w tym okresie, w tym Steven F. Udvar-Hazy Center w Wirginii (które pozostaną otwarte). Niektóre części kolekcji zostały przeniesione do innych istotnych muzeów w międzyczasie, takich jak Muzeum Historii i kultury afroamerykańskiej, Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Indian amerykańskich.

Czekanie może być opłacalne. Osiem eksponatów w zachodnim skrzydle powinno zostać uruchomionych po ponownym otwarciu głównego Muzeum, w tym” One World Connected ” (pokazany powyżej) i przestrzenie poświęcone braciom Wright, eksploracji planet i Księżycowi.

Niektóre części remontu są nadal dalekie od zakończenia. Muzeum rozpocznie “deinstalację” wschodniego skrzydła w marcu, a jego modernizacja nastąpi dopiero w 2025 roku. Jeśli jednak możesz żyć z tymi ograniczeniami, Muzeum powietrza i przestrzeni kosmicznej może wkrótce stać się bardziej istotne i angażujące niż w przeszłości — nawet jeśli odwiedziłeś je stosunkowo niedawno.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.