The7stars caps sparkling start to 2022 with AG Barr

Media mogą być w dzisiejszych czasach coraz rzadszym gatunkiem-Brytyjski Goodstuff dołączył do Stagwella tydzień temu – ale londyński the7stars z radością orze własną bruzdę.

Obecnie do grupy marek Kao, w tym John Frieda i Molton Brown, dołączyła brytyjska firma produkująca napoje bezalkoholowe AG Barr – producent legendarnego Irn Bru – i zajęła upragnione miejsce na liście Crown Commercial Services (rząd Wielkiej Brytanii) w zakresie planowania i zakupu mediów w sektorze publicznym.

Firma AG Barr, w skład której wchodzą również napoje marki Rubicon oraz asortyment Barr Flavours, została nagrodzona po konkursie prowadzonym przez Ebiquity.

Adrian Troy, dyrektor ds. marki, mówi: “od razu nawiązaliśmy współpracę z the7stars i czuliśmy się zgodni z ich elastycznym, niezależnym duchem, pasją i wiedzą na temat naszej działalności oraz dobrze zdefiniowanym podejściem do rozwoju naszych marek.”

Partner Zarządzający The7stars, Liam Mullins, mówi: “AG Barr to ekscytująca brytyjska firma z imponującym doświadczeniem w dostarczaniu doskonałych produktów, które ludzie uwielbiają. Cieszymy się, że możemy pomóc w realizacji ambitnych planów rozwoju i czekamy na kampanie wyróżniające ich unikalne i wyróżniające portfolio marek, z których wszystkie zasługują na większą bazę klientów.”