Oto słuchawki, głośniki i gadżety audio na prezent w tym sezonie

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Święta to zawsze dobry czas, aby pomóc komuś ulepszyć konfigurację audio, niezależnie od tego, czy są to słuchawki, słuchawki, głośniki, czy coś innego. Przygotowaliśmy listę najlepiej brzmiących urządzeń, które możesz teraz kupić, z opcjami true wireless, redukcją szumów, wciągającym dźwiękiem i innymi w różnych cenach i w wielu kategoriach produktów. Jest nawet zestaw słuchawek za 20 dolarów, który byłby doskonałym nadzieniem do pończoch.

Sony WF-1000xm4

Will Lipman Photography dla Engadget

Doskonałe Bezprzewodowe Słuchawki douszne Sony WF-1000XM3 desperacko potrzebowały aktualizacji, a firma zobowiązała się na początku tego roku. WF-1000xm4 zostały całkowicie przeprojektowane z nowym wyglądem i mniejszym, bardziej komfortowym korpusem. Jakość dźwięku jest doskonała, a potężna Aktywna redukcja szumów (ANC) może być skonfigurowana w celu automatycznej regulacji w zależności od aktywności lub lokalizacji. Sony zwiększyło żywotność baterii do ośmiu godzin (ANC on) i podłączone do ładowania bezprzewodowego tym razem istnieje również obsługa LDAC dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości przez Bluetooth i ekstremalne skalowanie DSEE, aby odzyskać szczegóły utracone w wyniku kompresji. Funkcja speak-to-chat firmy, choć niedoskonała, jest przydatna, gdy potrzebujesz szybkiej rozmowy.

Kup WF-1000xm4 w Amazon – $280

Sony WH-1000xm4

Will Lipman Photography dla Engadget

Podczas mojej recenzji WH-1000xm4 zeszłego lata powiedziałem “the best just got better” I ten sentyment nadal jest prawdziwy. Żadna inna firma nie zbliża się do tego, co Sony oferuje w swoich flagowych słuchawkach z redukcją szumów, gdy łączysz jakość dźwięku, wydajność ANC i funkcje. Łączność z wieloma urządzeniami jest przydatna do skakania z laptopa do telefonu w ciągu dnia roboczego, a tryb mówienia na czat i szybkiego zwracania uwagi pozwalają na krótkie przerwy w krótkich rozmowach. 30-godzinna żywotność baterii, głębokie mocne basy i obsługa dźwięku rzeczywistości 360 to również elementy, które Sony zostało wyłączone z listy życzeń.

Kup WH – 1000xm4 w Amazon – $348

Jabra Elite 3

Will Lipman Photography dla Engadget

Jabra była zaskoczeniem, gdy w 2018 roku pojawiła się na prawdziwej scenie bezprzewodowej dzięki Elite 65T earbuds. Od tego czasu firma nadal udoskonala swoją ofertę opcji Średniej klasy i premium. W 2021 roku Jabra zadebiutowała Elite 3: małym, wygodnym zestawem słuchawek dousznych, które obejmują wszystkie podstawy za jedyne 80 USD. Wygodne dopasowanie, imponująca jakość dźwięku, niezawodne sterowanie na pokładzie i solidna żywotność baterii sprawiają, że Elite 3 jest tak blisko, jak to tylko możliwe, jeśli chcesz dać komuś słuchawki w tym roku bez rozbijania banku.

Kup Jabra Elite 3 W Amazon – $80

Sony SRS-RA5000

Will Lipman Photography dla Engadget

Dla miłośników audio w twoim życiu, którzy mają pozornie wszystko, może nadszedł czas, aby spróbować Sony 360 Reality Audio. I nawet jeśli nie jesteś skłonny zaszaleć na plan przesyłania strumieniowego najwyższej klasy, aby odblokować wymaganą zawartość, głośnik SRS-RA5000 firmy jest nadal ładnym centralnym elementem skromnej konfiguracji. Dzięki wyraźnej i wyraźnej jakości dźwięku RA5000 radzi sobie z całą muzyką dzięki technologii skalowania, więc nie ograniczasz się do wciągającego formatu Sony. Istnieje wiele sposobów, aby dostosować dźwięk, a głośnik automatycznie kalibruje się do room gdzie jest umieszczony. Opcje łączności są bogate, więc osoba na liście zakupów może kontrolować wszystko z telefonu bez opuszczania miejsca.

Kup Sony SRS-RA5000 w Crutchfield – $698

Sonos Roam

Will Lipman Photography dla Engadget

Druga próba głośnika przenośnego Sonos to bardziej atrakcyjny produkt, który sprawia, że jest to solidna opcja na wakacyjne zakupy. W Sonos Roam dobra jakość dźwięku staje się lepsza tylko wtedy, gdy używasz dwóch głośników w parze stereo. Nawet jeśli po prostu zdecydujesz się na jeden, kompaktowa konstrukcja jest znacznie bardziej przenośna niż większy ruch. Jest trwały i wodoodporny, a do tego masz wszystkie zalety innych głośników Sonos — takie jak multi-room audio, Trueplay tuning, AirPlay 2, Spotify Connect i wiele innych.

Kup Roam w Sonos-179 USD

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Audio Technica

ATH-M50xbt Audio-Technica były moim najlepszym wyborem dla słuchawek nie-ANC od czasu ich debiutu. Połączenie składanego designu, wygodnego dopasowania i Ciepłej jakości dźwięku sprawiło, że są one tak świetne. Firma powróciła w sierpniu z Ath-M50xBT2: zaktualizowaną wersją, która oferuje jeszcze bardziej atrakcyjną opcję słuchawek dla każdego z twojej listy. Alexa jest teraz wbudowany i multipoint Bluetooth pozwala łączyć się z więcej niż jednym urządzeniem jednocześnie. Oprócz obsługi LDAC dostępny jest również tryb low-latency dla gier i wideo, aby odzyskać niektóre szczegóły dźwiękowe Zwykle tracone przez kompresję. A dzięki twierdzeniom o 50-godzinnej żywotności baterii nie trzeba ich często podłączać.

Kup ATH-M50xBT2 w Amazon – $199

Jlab Go Air Pop

Will Lipman Photography dla Engadget

Słuchawki douszne nie są zazwyczaj czymś, co kupisz jako Nadziewarka do pończoch, głównie ze względu na koszty, ale JLab ma niezwykle przystępną opcję, jeśli naprawdę chcesz iść tą drogą. Za jedyne $20, Go Air Pop obejmuje wiele podstaw, w tym osiem godzin pracy na baterii z trzema dodatkowymi opłatami w etui. Sterowanie dotykowe i ustawienia korektora są również w grze, a także odporność na wodę IPX4, dzięki czemu można je łatwo podwoić jako towarzysz treningu na każde noworoczne postanowienia.

Kup Go Air Pop w JLab – $20

THX Onyx

Will Lipman Photography dla Engadget

Co dajesz osobie, która ma już zestaw słuchawek, które naprawdę lubią? Coś, co sprawi, że będą brzmiały jeszcze lepiej. THX Onyx to mały przetwornik cyfrowo-analogowy USB-C (przetwornik cyfrowo-analogowy), który obsługuje najwyższej jakości treści audio, choć oczywiście wymaga użycia przewodowych słuchawek. Diody LED wskazują, jakiego formatu słuchasz, w tym standardowego, wysokiej rozdzielczości, Direct Stream Digital (DSD) i Master Quality Authenticated (mqa). Wewnątrz Onyx zawiera układ wzmacniacza THX AAA-78: najwyższej mocy mobilną konfigurację wzmacniacza Thx Achromatic Audio. THX mówi, że AAA – 78 sprawia, że Onyx jest tak samo potężny jak stacjonarny DAC lub wzmacniacz, ale jest znacznie mniejszy. Układ redukuje trzy rodzaje zniekształceń nawet o 40 dB i maksymalizuje moc wyjściową dla większego zakresu dynamiki i poziomu ciśnienia akustycznego (SPL). To duża moc w małym urządzeniu.

Kup THX Onyx w Razer – $200