Tiffany Haddish otrzymuje swój własny Nadprzyrodzony trening VR

Popularna aplikacja do treningu wirtualnej rzeczywistości Supernatural współpracuje z komiczką Tiffany Haddish, aby wydać nową serię ćwiczeń. W ramach nadchodzącej w tym roku kampanii Be You w ramach współpracy dodamy cztery nowe treningi, które użytkownicy będą mogli wypróbować po nadejściu roku 2022. Znajdziesz jedną nową rutynę w każdym z Supernaturalgłówne kategorie fitness. Spodziewaj się, że doświadczenia przeniosą cię do wirtualnych lokalizacji wzorowanych na plażach w Hiszpanii i Portugalii, tarasach ryżowych w Chinach i solnych mieszkaniach w Boliwii.

Obaj przyszli do współpracy po tym, jak deweloper Within dowiedział się, że Haddish był wielkim fanem swojej aplikacji. W kwietniu Haddish udała się na Instagram, aby ubolewać nad tym, że udało jej się zerwać pasek do zestawu słuchawkowego Oculus Meta Quest podczas ćwiczeń z Supernatural. Dzień później, Within, która znajduje się w centrum sondy FTC, w której bierze udział Meta plan przejęcia studia, wysłał jej niestandardowy zestaw słuchawkowy. “Uzależniłem się od Supernatural w zeszłym roku-powiedział Haddish. “Nigdy nie czułem się tak potężny lub miał tyle zabawy pracy.” 

Wszystkie cztery treningi będą dostępne od 1 stycznia 2022 roku. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.