Aplikacja TV TikTok jest teraz na więcej urządzeń telewizyjnych w USA i Kanadzie

TikTok użył Amazon Fire TV do przetestowania swojej aplikacji na dużych ekranach w zeszłym roku, więc nic dziwnego, że oficjalnie uruchomił swoją aplikację na platformie na początku tego miesiąca w USA i Kanadzie. Teraz sieć społecznościowa skupiona na wideo rozszerzyła dostępność aplikacji i wprowadziła ją do Google TV, innych urządzeń z Androidem, inteligentnych telewizorów LG i inteligentnych telewizorów Samsung. 

Chociaż aplikacja nadal będzie odtwarzać filmy w ich oryginalnej pionowej formie-dane, ponieważ klipy TikTok są kręcone z myślą o użytkownikach mobilnych-usługa zaprojektowała ją, aby zapewnić wrażenia z oglądania na dużym ekranie dla całej rodziny. Elementy, które widzisz nałożony na sam film podczas wizyty TikTok na telefon komórkowy zostały przearanżowane, aby skorzystać z większego wyświetlacza telewizora i orientacji poziomej. Podobnie jak jego mobilny odpowiednik, aplikacja TV daje dostęp do kanałów dla Ciebie i po zalogowaniu się na swoje konto. Znajdziesz również Stronę Discover, na której znajdziesz więcej filmów i twórców, których jeszcze nie obserwujesz. 

TikTok

Kiedy TikTok ogłosił, że testuje aplikację telewizyjną na Fire TV w zeszłym roku, szef globalnego marketingu Nick Tran powiedział w oświadczeniu:

“Ludzie szukają teraz społeczności, a TikTok łączy użytkowników z treściami i ludźmi, którzy rezonują i mają dla nich znaczenie. Zastanawialiśmy się, co oznacza przyjęcie urządzeń strumieniowych, takich jak Fire TV, do łączenia się z naszymi użytkownikami i jak możemy zaoferować im bardziej dynamiczne wrażenia, i czujemy, że doprowadzenie naszych treści do telewizora w pewnym stopniu jest naturalnym kolejnym krokiem.”

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.