Tim Hortons superfan Justin Bieber prowadzi współpracę z donut

“Robienie collab Tim Hortons zawsze było moim marzeniem”, powiedział Bieber, który urodził się i wychował w Stratford, Ontario, w oświadczeniu. “Dorastałem na Tim Hortons i zawsze było to coś bliskiego mojemu sercu.”

Wybór powiązanych towarów będzie również sprzedawany w wybranych sklepach w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, aby wesprzeć premierę TimBiebs-poinformowała Marka.

“Ideą współpracy z Justinem jest to, że łączy go autentyczna, trwająca całe życie więź z Timsem. Stał się światową gwiazdą, ale pozostaje naprawdę dumny ze swoich Kanadyjskich korzeni-powiedziała Hope Bagozzi, dyrektor marketingu Tim Hortons w komentarzach do Ad Age. “Justin naprawdę jest partnerem; przynosi wiele świetnych pomysłów do stołu jako ktoś, kto jest fanem marki i jest podekscytowany, aby zabrać ją w różne miejsca. Wie dokładnie, co nasi goście już kochają w Timsie i pomaga nam dostarczać nowe innowacje w menu, które wiemy, że pokochają.”

Nowe smaki pojawiają się, gdy Tim Hortons chce wykorzystać dynamikę sprzedaży, która została przerwana przez pandemię koronawirusa w 2020 roku i jej wpływ na wzorce zakupów i jedzenia konsumentów, szczególnie w Kanadzie.

Firma Parent Restaurant Brands International na początku tego roku ogłosiła, że zainwestuje 80 milionów C$w strategiczny plan “powrót do podstaw”, mający na celu poprawę działalności Tim Hortons w celu poprawy jakości żywności i obsługi w tym roku w ponad 3900 jednostkach w Kanadzie. Oprócz inwestycji korporacyjnych, franczyzobiorcy sieci w Kanadzie zgodzili się na dodatkowe 0,5% sprzedaży na reklamę-poinformowali przedstawiciele w marcu.

W ostatnim zakończonym trzecim kwartale Tim Horton wydał 67 milionów dolarów na reklamę na całym świecie, co stanowi wzrost o 45,7% w porównaniu z tym samym okresem w 2020 roku. Sprzedaż w tym samym sklepie w ciągu kwartału wzrosła o 8,9% , podczas gdy sprzedaż w całym systemie wzrosła o 16,7%, do 1,77 mld USD.