Nadchodząca funkcja “Swipe Party” Tindera pozwala znajomym pomóc w wyborze dat

Tinder pracuje nad nową funkcją o nazwie Swipe Party, która pozwoli Ci zapraszać znajomych online, aby pomóc ci zweryfikować daty, TechCrunch zgłosiła. Funkcja została po raz pierwszy zauważona w kodzie aplikacji przez holenderską stronę Gratisdatingtips i jeszcze nie zostało ogłoszone, ale Tinder potwierdził, że jest w trakcie prac.

Funkcja ta nie będzie w przeciwieństwie do SharePlay firmy Apple, która pozwala oglądać imprezy z przyjaciółmi za pośrednictwem FaceTime na obsługiwanych aplikacjach, takich jak Disney+ i Hulu. Z Tinder, podobnie można zaprosić znajomych do sesji przesuwania, aby mogli pomóc Ci wybrać mecz. Wielu ludzi robi to już osobiście, więc nowa funkcja przynosi to online-przydatne w czasach COVID-19. 

Fragmenty kodu pokazują, że funkcja Swipe Party pozwala zaprosić znajomych do udziału w sesji, podając ich numer telefonu, potwierdzając go kodem, a następnie wpisując ich imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Jeśli jednak chcesz ich pomocy, musisz dać im dostęp do kamery i mikrofonu w telefonie.

Tinder niedawno pozwolił użytkownikom dodawać filmy do swoich profili randkowych, a parent Match niedawno obiecał wprowadzić inne funkcje audio i czatu do swoich aplikacji randkowych. Podczas gdy Tinder potwierdził, że TechCrunch to, że funkcja była w fazie rozwoju, nie dostarczyło żadnych dodatkowych szczegółów. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.