Zwiedzaj Świąteczne Dekoracje Białego Domu W Google Street View

Możesz teraz wybrać się na wycieczkę po salach Białego Domu udekorowanych choinkami i innymi dekoracjami dopasowanymi do sezonu — praktycznie. Google po raz pierwszy dodał oficjalną rezydencję prezydenta Stanów Zjednoczonych do miejsc, które można odwiedzić na Street View prawie dziesięć lat temu. Ale teraz, Można zrobić wirtualny spacer po jego terenie, aby zobaczyć, jak to miejsce zostało urządzone.

Biuro prasowe Pierwszej Damy poinformowało wcześniej, że administracja uruchomi interaktywne wrażenia wizualne dla dekoracji Białego Domu W tym roku. Ponadto, do 360-stopni Street View doświadczenie, jest teraz” wakacje w Białym Domu ” wycieczka dostępna w White House Experience aplikacji mobilnych i internetowych. Według Wzgórze, tours of 1600 Pennsylvania Ave. obecnie nie są dostępne publicznie ze względu na pandemię COVID-19, więc te wirtualne doświadczenia mogą być jedynym sposobem, aby uzyskać wgląd w jego dekoracje na święta.

Biały Dom jest tylko jednym z wielu historycznych miejsc, które można odwiedzić na Street View-jest też Chile Palacio de la Moneda, Taj Mahal, Piramidy w Gizie, Pałac wersalski i Koloseum, między innymi. Jeśli nadal nie możesz (lub nie chcesz podróżować), być może wirtualna wycieczka lub dwie wystarczyłyby na razie, aby cię utrzymać. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.