Toys ‘ R ‘ Us debiutuje w kolekcji NFT

Jeszcze nie tak dawno żyrafa Geoffreya wyglądała, jakby mogła być gatunkiem zagrożonym-ale teraz 56-letnia maskotka Toys ” R “Us jest gotowa na wielki powrót, poprzez nadchodzący sklep z Macy’ s, a teraz nową kolekcją NFT.

Debiutująca w sobotę seria tokenów nie-Zamiennych jest wynikiem współpracy między Toys ” R ” amerykańskim rodzicem WHP Global i platformą NFT Ethernity. To pierwszy krok detalisty w modnej przestrzeni.

Kolekcja, od cyfrowego artysty Bryana Lopeza-znanego również jako Exacto-będzie zawierać jeden wylicytowany utwór, “The Geoffrey Stroll”, w cenie zaczynającej się od $2,500, a także osiem innych portretów pamiętnej żyrafy w stylu pop-art, które wahają się w cenie od $150 za niektóre dzieła do $1,000 za rzadszą sztukę.

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.

“Geoffrey Through the Years” pokazuje zwierzę przez dziesięciolecia od jego narodzin w 1965 roku. Strona Toys “R” w USA oferuje spojrzenie na to, czego można się spodziewać, z osią czasu, która pokazuje fizyczną ewolucję żyrafy, która obejmowała bardziej realny wygląd w 2001 roku, zaledwie rok przed tym, jak trafił na pierwsze strony gazet w 2002 roku, kiedy zagrał w reklamie, która została nazwana “Top Spot” roku przez Advertising Age. Jednak kilka lat później sprzedaż sieci zaczęła się pogarszać, czego kulminacją było bankructwo w 2017 roku. Obecna interpretacja Geoffreya ukazuje go jako minimalistyczną kreskówkę.