TPS Engage wprowadza kryptowaluty na rynek cyfrowy poza domem

Platforma reklamowa TPS Engage mówi, że jest to pierwsza firma, która wprowadza kryptowaluty do zakupu mediów. Będzie teraz handlować programmatic digital out of Home (DOOH)z Bitcoin i eGold.

TPS twierdzi, że jego platforma reklamowa pozwoli każdemu reklamodawcy (z zastrzeżeniem ścisłej moderacji) na zakup cyfrowych spotów programowych w dowolnej z 300 000 lokalizacji w 40 krajach za jedyne 20 centów. Mówi, że jego wizją jest” demokratyzacja zakupu mediów cyfrowych ” poprzez udostępnienie kultowych witryn, takich jak Times Square w USA, Piccadilly Circus w Londynie i Shibuya Crossing w Tokio dla wszystkich marek. Uber Eats, P & G i Heineken były jednymi z pierwszych adopterów.

Współzałożyciel i CEO TPS Engage Bogdan Savonea mówi: “decentralizacja wszystkiego siedzi u podstaw TPS Engage więc akceptowanie płatności kryptograficznych było dla nas kolejnym logicznym krokiem. Technologia napędza zmiany w naszej branży i staramy się zintegrować Blockchain i krypto z TPS i głębszym poziomem w przyszłości.”

Programmatic Out jest kolejną wielką rzeczą dla Out of Home od lat, ale jak dotąd nie udało się wystartować w sposób, w jaki liczyli na to wielu zwolenników. Kryptowaluty są zarówno szansą, jak i wyzwaniem, w szczególności dla agencji medialnych. I nie tylko, być może wkrótce, w DOOH.