Tracee Ellis Ross on running beauty brand Pattern and what marketers can learn

Jak sprzedaje markę

Jako twarz Pattern, Ross jest mocno zaangażowany w marketing marki. Od początku skupiała się nie na rozwiązywaniu problemów, ale na świętowaniu.

“Chodzi bardziej o zaspokojenie potrzeb niż rzeczywiste rozwiązanie problemu-nie ma problemu, potrzebujemy tylko wsparcia i świętowania” – powiedziała.

Sama Ross pojawia się w filmach i samouczkach Online Pattern—coś, co było stymulowane blokadami COVID-19. Nazwała Pattern “marką mobilną” skupioną na mediach społecznościowych, w których występuje duża część reklam.

“Jeśli chodzi o marketing, to tak naprawdę chodzi o dzielenie się informacjami. To edukacja produktów, tworzenie treści, które naprawdę pasują i odzwierciedlają społeczność, której służymy, to kontynuowanie poszerzania zrozumienia ludzi zarówno nas samych, jak i naszych własnych włosów”, powiedziała, dodając: “prawda jest taka, że podczas pandemii musieliśmy być kreatywni. Musiałem być kreatywny, a większość naszych reklam to ja w domu z produktami.”

Ross powiedział, że te reklamy spisały się” niesamowicie dobrze”, ponieważ autentyczna treść rezonuje ze społecznością Pattern.