Traction ląduje Unilever i IBM Vet Rangaiah plus nowy klient LinkedIn

Konto LinkedIn podąża za silnym rokiem, w którym przychody trakcji wzrosły o 30%, z oczekiwaniem, że osiem dodanych kont przyniesie jeszcze silniejszy wzrost o 50% do 100% w tym roku, powiedział Kleinberg.

Porównał Traction mniej do konwencjonalnych agencji, a bardziej do nowszych modeli, takich jak S4 Capital i Brandtech Group (dawniej You and Mr Jones, która zarządza rozległą wewnętrzną operacją treści między innymi dla Unilever).

Rangaiah dołącza do Zespołu Specjalistów, który Kleinberg nazywa ” zespołem dyrektorów kreatywnych.”

“Zamiast jednego dyrektora kreatywnego, mam 12”, powiedział, Chociaż wiele, jak Rangaiah, ma specjalności poza tym, co konwencjonalne agencje często mają, w tym Marketing wydajności i rozwój produktów.

RSVP dla Ad Age ‘ s Super Bowl event w lutym. 8 at AdAge.com/InDepthSuperBowl.

“Byliśmy w stanie inwestować w wyższe talenty, współpracując z nami na elastycznych zasadach” – powiedział Kleinberg – ” i tworzymy zespoły na zamówienie, aby rozwiązywać problemy klientów.”

Rangaiah postrzega swoją rolę w trakcji po części jako pomoc klientom w dążeniu do pracy w podobny sposób. “Zamiast zatrudniać 500 000 pracowników, tak jak IBM, możesz mieć 100 000 tych oddanych pracowników w pełnym wymiarze godzin i 600 000 osób w tej płynnej sile roboczej-wykonawców i ekspertów” —powiedział. COVID-19 i opór pracowników przed powrotem do konwencjonalnych prac biurowych i dojazdów do pracy może tylko przyspieszyć ten trend, powiedział Rangaiah.