Twitter będzie gospodarzem imprez dla Paramount + shows

Co jakiś czas wydaje się, że nadawcy pamiętają, że Twitter jest platformą, z której mogą promować swoje treści. Przypadek i punkt: ViacomCBS właśnie ogłosił wieloletnią umowę, w której sieć mediów społecznościowych będzie streamować wideo z całego portfolio marki. Dodatkowo obie firmy planują zorganizować trzy Paramount + Watch Party. ViacomCBS nie powiedział, co pokazuje, że będzie emitowany przez wysiłek, ale wszystkie będą z oryginalnej biblioteki treści platformy. W ramach umowy ViacomCBS planuje również wykorzystać narzędzia marketingowe Twittera, w tym Moments.

Umowa opiera się na poprzedniej umowie, którą Twitter zawarł z Viacom przed fuzją firmy z CBS w 2019 r.za 30 miliardów dolarów. Warto zauważyć, że jest bardziej ekspansywny w zakresie, z Twitterem uzyskującym dostęp do całego portfolio ViacomCBS, w tym marek takich jak CBS Sports, BET i Nickelodeon, oprócz możliwości przesyłania strumieniowego treści na całym świecie. Twitter i ViacomCBS nie ujawniły warunków finansowych umowy. Teoretycznie, umowa jest wygraną dla wszystkich. ViacomCBS ma szansę promować swoje treści, a Twitter uzyskuje dostęp do dodatkowych przychodów. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.