Twitter pozwoli każdemu słuchać dźwięku Spaces bez konieczności logowania

Twitter chce rozszerzyć potencjalnych odbiorców Spaces, więc sprawia, że rozmowy audio są dostępne dla każdego-nawet tych, którzy wolą nie zakładać konta. Teraz gospodarze i słuchacze mogą wysłać każdemu bezpośredni link do transmisji audio Spaces, a ci, którzy nie mają kont na Twitterze, mogą go słuchać w Internecie bez konieczności logowania. Nie będą mogli uczestniczyć, ale może to doprowadzić do większej liczby słuchaczy i szerszego zasięgu.

Strona internetowa dodaje coraz więcej funkcji, aby ułatwić udostępnianie i odkrywanie przestrzeni, odkąd uruchomiła rozmowy audio na żywo. W lipcu umożliwiło użytkownikom tworzenie nowych tweetów bezpośrednio z przestrzeni, które będą linkować do czatu audio i towarzyszących mu hashtagów. W październiku wprowadziła zakładkę spacje na iOS, dając użytkownikom możliwość wyszukiwania pokazów audio w jednym miejscu. Następnie otworzył obowiązki hostingowe dla wszystkich, co potencjalnie oznacza więcej pokazów audio, których ludzie mogą słuchać.

Ponieważ nie każdy może go dostroić do transmisji na żywo, Twitter udostępnił również możliwość nagrywania dźwięku Spaces na ograniczonej liczbie hostów iOS. Nagrywając swoje sesje, gospodarze będą mogli łączyć się z nim i udostępniać go przez 30 dni, a słuchacze na platformie będą mogli oglądać go bezpośrednio na swojej osi czasu. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.