Zakładka Eksploruj na Twitterze rozpocznie ukrywanie zablokowanych i wyciszonych kont

Twitter mówi, że robi więcej, aby upewnić się, że nie widzisz niczego z wyciszonych lub zablokowanych kont, a także żadnych wyciszonych słów kluczowych. Pracuje nad aktualizacjami, aby ukryć te słowa kluczowe i konta w większej liczbie obszarów platformy.

W Internecie oraz w aplikacjach na systemy iOS i Android zdarzenia z wyciszonych i zablokowanych kont nie powinny być już widoczne na karcie Eksploruj lub pasku bocznym co się dzieje. Nie powinny również pojawiać się w wiadomościach e-mail z platformy lub powiadomieniach opartych na zdarzeniach.

Jest to mile widziana, długo oczekiwana zmiana, która powinna dać użytkownikom większą kontrolę nad tym, co widzą na platformie, ponieważ będą mieli dodatkową pewność, że konta, z których nie chcą słyszeć, nie pojawią się poza osi czasu. Powinno to również pomóc ludziom uniknąć spojlerów na pasku bocznym, jeśli wyciszą nazwę programu lub gry. Biorąc pod uwagę treść tweetów na temat tej aktualizacji, wydaje się, że Twitter szuka więcej sposobów na wymazanie tweetów z wyciszonych i zablokowanych kont i słów kluczowych.

Twitter przetestował lub wdrożył inne funkcje, aby zapobiec molestowaniu w ostatnich miesiącach. Eksperymentował z trybem bezpieczeństwa, który automatycznie i tymczasowo blokuje konta, które “mogą używać szkodliwego języka lub wysyłać powtarzające się, nieproszone odpowiedzi.”W październiku dodano sposób na usunięcie niechcianego obserwatora bez konieczności ich blokowania.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.