Ubisoft ledwo sprzedał Ghost Recon NFTs

Ubisoft niedawno uruchomił platformę Quartz NFT jako sposób na zarabianie na właściwościach gier, coś, co nie do końca dobrze poszło zarówno z klientami, jak i pracownikami. Wygląda na to, że wysiłek jest jak na razie finansowym biustem, ponieważ firma podobno sprzedała zaledwie 15 NFT Ghost Recon Breakpoint skórka od wczoraj, Eurogamer zgłoszono. Wydaje się, że sprzedano jeszcze dwa M4A1 tactical weapon i jeden “Wolf Enhance Pants #76” W sumie 18 na dzień dzisiejszy. 

Apex Legends starszy artysta postaci Liz Edwards napisał na Twitterze, że spojrzała na dwa zewnętrzne rynki powiązane z witrynami kwarcowymi ” i wydaje się, że jest… 15 sprzedaży w sumie?”To wychodzi na około $1,755. 30 w przychodach, jak Eurogamer przyjąłem. Na dzień dzisiejszy Ubisoft wydaje się wybity gdzieś na północ od 3,000 NFTs.

Ubisoft uruchomił trzy pierwsze Ghost Recon Breakpoint Wersje za darmo, z bronią wymagającą 4 poziomu doświadczenia, hełmem ponad 600 godzin gry, a spodniami co najmniej 100 godzin gry. Te poszły dość szybko i okres składania wniosków się skończył, więc jedynym sposobem, aby je teraz dostać, jest zapłata. 

Jak zauważyli niektórzy krytycy, Breakpoint nie ma najbardziej intrygującej wizualnej estetyki, więc wydaje się dziwnym wyborem rozpoczęcie NFT dla wizualnych przedmiotów kolekcjonerskich. Z drugiej strony, Ubisoft mógł właśnie zanurzać się w wodzie z jedną z mniej znanych, choć wciąż popularnych franczyz. 

Jednak przy minimalnym dotychczas zebranym nakładzie, wysiłek ten mógł wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Ubisoft podobno wyobcował własny Francuski związek zawodowy, który nazwał NFTs ” bezużyteczną, kosztowną, ekologicznie upokorzającą technologią.” 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.