Usługa subskrypcji gier Ubisoftu pojawi się na konsolach Xbox

Ubisoft wprowadza usługę subskrypcji gier na konsolę Xbox. Ubisoft+ jest obecnie dostępny na PC i serwisach gier w chmurze, takich jak Google Stadia i Amazon Luna. Abonenci mogą uzyskać dostęp do ponad 100 tytułów Ubisoft (a także DLC i miesięczne bonusy) za miesięczną opłatą. W skład zestawu wchodzą takie tytuły jak Assassins Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Far Cry 6 oraz Riders Republic.

Wydawca nie podał harmonogramu wprowadzenia Ubisoft+ na konsolę Xbox. Nie ujawnił również cen. Subskrypcja tylko na komputer wynosi $15, a plan na komputer i chmurę wynosi $ 18 miesięcznie. Nie jest jasne, czy Ubisoft zaoferuje plan tylko na konsole.

Gdy Ubisoft+ pojawi się na konsolach Xbox, dołączy do usługi subskrypcji od konkurencyjnego wydawcy. Gra EA Play, wcześniej znana jako EA Access, jest dostępna na Xbox od 2014 roku (a od 2019 roku na PlayStation). Abonenci Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass mogą uzyskać dostęp do gier EA Play bez dodatkowych kosztów.

Tymczasem Ubisoft Rainbow Six Extraction będzie dostępna na Xbox Game Pass i PC Game Pass, gdy zadebiutuje 20 stycznia. Wraz z maksymalnie dwoma kolegami z drużyny Możesz zmierzyć się z hordami kosmitów w taktycznej strzelance, która opiera się na Rainbow Six Siege tryb zwany Outbreak. Oblężenie jest już dostępna na Xbox Game Pass i za pośrednictwem cloud gaming Na Game Pass Ultimate, a także na PC Game Pass 20 stycznia.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.