Becky mcowen z VaynerMedia-banki: reklamy roku 2021

Reklamy roku.

Po pierwsze, ten od Guinnessa dostanie mój głos. To taki prosty koncept moja dusza dyrektora artystycznego szybuje-Lubię konto IG “twarze w rzeczach” – gdy go zobaczysz, zaczynasz widzieć wszędzie kufle (lub twarze).

Guinness nie starał się zbyt mocno, miał trochę zabawy – zdecydował się na lekki dotyk, gdy niektóre inne marki były zbyt godne. Wybrał również idealny czas, aby wskrzesić linię z wzruszeniem dla chwili, w której naród się czuł.

Musiałem dołączyć reklamę, która wciąż uderza w ducha czasu-Just Eat jest prosty, łatwy do wykonania i zawsze na miejscu. Wiem, że ten nie zdobędzie mi fanów ze strony “TVC needs art” w adland, ale te reklamy ciągle się przebijają. Od używania narracji w stylu tekstowym do mowy do nieskończonych wersji tego samego zestawu. Brawo.

I taki, który odwraca zwykłe tropy reklamowe z doskonałym efektem dla schronienia.

Co za genialny sposób, aby pokazać, że to niewinne rzeczy, które mogą zrujnować życie, rzeczy, o których większość z nas by nie pomyślała. Złowrogie dodatki do lektora mają mniejszy wpływ niż rzeczywistość, w której oprawcy będą używać każdego narzędzia, jakie mają-w tym technologii-dając widzom głębsze zrozumienie sytuacji, z którą boryka się każdego dnia.

Takie ważne przesłanie na 50-lecie Fundacji. Pokazuje, w jaki sposób znęcanie się i oprawcy poruszają się wraz z czasem, odsuwając się od obrazów przemocy lub ofiar, pozwoliło to szerzej usłyszeć przesłanie.

Becky Mcowen-Banks jest dyrektorem kreatywnym VaynerMedia. Dołączyła do agencji w 2020 roku po pięciu latach pracy jako dyrektor kreatywny FCB Inferno.