VCCP wprowadza kreatywne zmiany dzięki nowej globalnej roli dla Bailesa

Darren Bailes, ECD z VCCP, został awansowany na stanowisko szefa Biura kreatywnego i otrzymał globalny zasięg w agencji, która ma osiem biur w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Przeniósł się do VCCP z matki Londynu 14 lat temu i wcześniej pracował w BMP DDB.

Przeprowadzka robi miejsce dla kreatywnych promocji w Londynie, gdzie Jonathan Parker i Chris Birch stają się ECDs, tworząc miejsce dla dwóch nowych dyrektorów kreatywnych, Caroline Rawlings i Kimberley Gill. Gill wraca do VCCP z BBH, gdzie pracuje od 2007 roku, ostatnio pracując nad Volkswagenem, Barclays i Refuge.

Gill, Birch, Rawlings, Parker, Bailes

Parker i Birch awansowali na dyrektorów kreatywnych po wygranej w Cadbury pitch w 2017 roku.

Bailes powiedział: “Nasz dział kreatywny nie mógłby być w bardziej zdolnych, utalentowanych, zabawnych i uroczych rękach. Z przyjemnością przekazujemy stery Jonny ‘ emu, który był tu od chłopca do mężczyzny, oraz Chrisowi, który dołączył do nich w 2013 roku i pomógł im doładować obie trajektorie.Będą nadal prowadzić konto Cadbury na całym świecie, a także kierować 60-osobowym działem kreatywnym w Londynie.”

Adrian Coleman, CEO Grupy VCCP, powiedział: “te promocje i zatrudnienie sygnalizują nową i ekscytującą erę dla grupy VCCP, ponieważ doładowujemy i łączymy naszą kreatywną ofertę zarówno globalnie, jak i lokalnie. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że przeżyliśmy kolejny rok gwałtownego wzrostu dzięki naszej wyjątkowej ofercie i nieustannemu skupieniu się na działalności naszych klientów.”