Wideo: jak marki inwestowały w czarne media w 2021 roku

ReachTV stał się jedną z możliwości dla marek, które chcą przeznaczyć więcej dolarów reklam Dla Czarnych i mniejszościowych firm medialnych. 

W 2021 r.ReachTV zawarło umowę z Magna IPG Mediabrands, aby zapewnić klientom agencji możliwości sponsorowania i integracji treści, między innymi na prawie 25000 ekranach ReachTV na około 90 lotniskach w Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii. ReachTV zawarł również rozszerzoną umowę z NBCUniversal, która przynosi wiadomości, sport, rozrywkę, a nawet programowanie Peacock na ekranach ReachTV. W ramach umowy, NBCU wykorzystuje również swoje mięśnie sprzedaży, aby reachtv stał się częścią swojego boiska dla reklamodawców, zapewniając wsparcie sprzedaży i wywiad rynkowy ReachTV.

Założona przez Bibbens w 2016, ReachTV oferuje mieszankę” podnoszącego na duchu ” oryginalnego programowania, a także treści z A&E, AMC i NFL Network, między innymi. Kiedy CNN zdecydowało się na wyjście z działalności telewizyjnej na lotnisku na początku tego roku, ReachTV wpadło, aby przejąć te ekrany. 

Oprócz rozszerzenia zasięgu, w ciągu ostatniego roku ReachTV przeniósł się również do innych obszarów treści, takich jak umowa z NFL.