Virtual modular synth VCV Rack 2 już dostępny

Przybył VCV Rack 2 i może pomóc ci dowiedzieć się, czy synteza modułowa jest czymś, w co możesz się dostać, zanim wyda na to fortunę. Oryginalna aplikacja spadła w 2017 roku, dając dostęp do tysięcy wirtualnych modułów, które pozwalają wypróbować Eurorack za darmo. Ta ulepszona aplikacja jest wyposażona w całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika z trybem ciemnego pokoju i znacznie lepszą przeglądarką modułów niż jej poprzednik. VCV ma bibliotekę prawie 2700 modułów, a nowa przeglądarka ułatwi ich sortowanie dzięki filtrom kategorii i możliwości wyróżnienia modułów, z których najczęściej korzystasz.

Chociaż sama aplikacja jest nadal do pobrania za darmo i używać, jest teraz Wersja Pro, która zawiera wtyczkę VST do pełnej integracji z cyfrową stacją roboczą audio do wyboru. Oznacza to, że będziesz mógł korzystać z VCV Rack w Ableton, Logic lub nawet GarageBand. Warstwa Pro jest również dostarczana z profesjonalnym wsparciem-i obietnicą większej liczby formatów wtyczek w przyszłości. Płatna wersja Rack 2 ustawi cię z powrotem $99 do 2022, choć można również dostać go w pakiecie z VCV Drums i VCV Sound Stage za $ 209. Możesz uzyskać zarówno płatne, jak i bezpłatne wersje VCV Rack 2 już teraz z oficjalnej strony.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.