“WandaVision” spinoff “Agatha: House of Harkness” pojawi się w Disney+

Agatha Harkness wraca do Disney+. A WandaVision spin-off o breakoutowej postaci serialu został potwierdzony. Kathryn Hahn ponownie zagra w Dom Harknessa. Jac Schaeffer, główny pisarz WandaVision, zajmie tę samą pozycję w nadchodzącej serii, według Disneya. 

Żadne inne szczegóły nie zostały potwierdzone i nie jest jasne, kiedy zadebiutuje Marvel Cinematic Universe show. Na razie Disney mówi, że ” już wkrótce.”W zeszłym miesiącu zaczęły krążyć plotki o spin-offie.

W ramach Disney + Day firma ogłosiła szereg nowych programów i filmów, które pojawią się w serwisie streamingowym, w tym całą masę programów Marvela. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie najbardziej oczekujesz kontynuacji klasycznych lat 90. X-Men seriale animowane 

Tymczasem, Shang-Chi i Legenda dziesięciu pierścieni wylądował dziś na Disney+. Jest to jeden z 13 filmów Marvela, które są teraz dostępne do przesyłania strumieniowego w dużym formacie IMAX.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.