Obejrzyj 15 minut rozgrywki “Elden Ring” tutaj o 9: 45

Nie mogę się doczekać gry Elden Ring? Choć do premiery gry pozostało jeszcze kilka miesięcy, FromSoftware wyemituje 15-minutowy zwiastun rozgrywki o godzinie 10: 00 i 7: 00 czasu polskiego. Cały klip możecie obejrzeć na YouTube, Twitchu i tutaj.

Dla większości fanów Souls będzie to najlepsza okazja, aby zobaczyć wyczekiwaną grę RPG w akcji przed datą premiery 25 lutego. FromSoftware planuje przeprowadzić test zamkniętej sieci do testu warunków skrajnych “różne techniczne weryfikacje systemów online”, ale to będzie otwarte tylko dla małej grupy szczęśliwych graczy.

Dzisiejszy trailer może dać fanom bardziej dogłębny wgląd w Elden Ring ‘ s otwarty świat. W czerwcu dyrektor Hidetaka Miyazaki powiedział, że będzie sześć obszarów połączonych węzłem (pomyśl: Świątynia Firelink). Nie wszystkie z nich będą dostępne od początku gry, ale każdy z nich będzie zawierał główny loch z różnymi mniejszymi fortami, jaskiniami i katakumbami do zbadania. Gracze mogą spodziewać się największego świata FromSoftware stworzył do tej pory.

Elden Ring będzie dostępny na PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S i PC. I tak jak ty, nie możemy się doczekać, żeby to zagrać.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.