Obejrzyj 6 reklam z lat 80-tych Jimmy Kimmel special

Marki konsumenckie cofają swoje zegary do lat 80., aby uzyskać serię reklam towarzyszących “na żywo przed publicznością studyjną”, komik Jimmy Kimmel nagrodzony Emmy restart klasycznych seriali telewizyjnych.

Pokazy i towarzyszące im reklamy zadebiutowały we wtorek wieczorem na ABC. od środy będzie można je oglądać na Hulu. W programie obsadzili gwiazdy takie jak John Lithgow, Jennifer Anniston i Kevin Hart wykonując na żywo wersje klasycznych odcinków sitcomów z lat 80. “Diff’ Rent Strokes” i “The Facts of Life.”

Maximum Effort, Agencja Reklamowa i firma produkcyjna Ryana Reynoldsa, nawiązały współpracę z wewnętrznymi zespołami Kraft Heinz, Aviation Gin (którego Reynolds jest właścicielem) i Jack in The Box, aby stworzyć nowe, stare doświadczenie. Reklamy mają jakość produkcji VHS, wraz z słabym szumem, poziomymi liniami śledzenia i oldschoolowym proporcjami 4: 3, dzięki czemu reklamy wydają się grać na konsoli Zenith z uszami królika, kończąc prezentację.

Zobacz Przegląd roku 2021 Ad Age tutaj.

Spot do keczupu Heinza naśladuje otwarcie i przegrzany dramat klasycznej opery mydlanej ” Dni naszego życia.””Jak ketchup przez butelkę, to jest “oczekiwanie świata”, mówi głos, gdy przyprawa powoli wyłania się z przewróconej butelki. Mężczyzna i kobieta są następnie pokazani na przeciwległych końcach stołu jadalnego, każdy czeka na dolewkę ketchupu na czekającego hamburgera. Kiedy w końcu nawiązuje kontakt, tak samo jak dramat w błyskawicznej wymianie oburzających wyznań.

W rolę mężczyzny wcielił się Alfonso Ribeiro, którego Lata 80. to lata w sitcomie ” srebrne łyżki.”