Obejrzyj remiks klasycznej latynoskiej piosenki patrona z Jessie Reyez

“Konsumenci są teraz naprawdę zainteresowani wielowarstwowymi historiami, które siedzą za marką” -powiedział Parker. “Najważniejsze jest to, że czujemy, że nie ma lepszego sposobu na zrobienie tequili i dlatego nasza tequila jest po prostu idealna. Jedną z rzeczy, które prowadziłem, jest to, jak możemy opowiedzieć tę historię, ponieważ myślę, że konsumenci wiedzą, że Patrón jest fantastyczny, ale chcemy opowiedzieć historię dlaczego.”

Utwór został wybrany częściowo, aby uczcić Latynoskie dziedzictwo patrona, ponieważ partie jego alkoholi są produkowane w górach Jalisco w Meksyku. Aby pomóc w stworzeniu nowej wersji piosenki przy zachowaniu wszystkich oryginalnych tekstów, Marka poprosiła o pomoc producenta i kompozytora Andresa Levina, założyciela Afro-kubańskiego zespołu Yerba Buena, i jego firmę Tribe Caribe.

“Gdy po raz pierwszy usłyszałem “Gracias a la Vida”, od razu wiedziałem, że jest to bardzo wyjątkowa piosenka. Teksty przepełnione są obecnością wdzięczności i miłości. Świat potrzebuje tego więcej w dzisiejszych czasach ” – powiedział Reyez. “Jestem zaszczycony, że mogę ożywić go dzisiaj z Patrón Tequila, marką, którą szanuję za to, jak szanują tradycję, Latynoskie dziedzictwo i pasję.”

Reklama-która ma wersje 60-sekundowe, 30-sekundowe i 15-sekundowe—będzie wyświetlana w telewizji i cyfrowo i będzie można ją oglądać na Instagramie i YouTube.

“Gracias a la Vida jest jedną z najbardziej lubianych latynoamerykańskich piosenek w historii, więc stworzenie nowoczesnej, dwujęzycznej wersji tradycyjnej piosenki wymagało od nas odważnego myślenia o tym, jak uhonorujemy zarówno balladę, jak i Patrón jako Markę” – powiedziała Laura Sampedro, dyrektor kreatywny MullenLowe LA, która prowadziła kreatywną kampanię wraz z innym dyrektorem wykonawczym Carlosem Aliją. “Znalezienie odpowiednich wokalistów, którzy mogliby dać nam idealną gamę różnych głosów, stylów, tła, które mogłyby harmonizować w a cappella, zajęło trochę czasu, ale kiedy zobaczyliśmy tych trzech niesamowitych artystów, wiedzieliśmy, że idealnie pasują do tej kampanii.”