Obejrzyj film, który wyśmiewa obsesję branży reklamowej na punkcie nagród

W 60-sekundowym spocie kampanii “piękne dźwięki” ludzie słuchają i identyfikują nieprzyjemne dźwięki, takie jak korki, pisanie na klawiaturze, spłukiwanie toalety i gwizd czajnika. Pod koniec reklamy okazuje się, że ci ludzie są w stanie usłyszeć te brzydkie Dźwięki tylko dzięki aparatom słuchowym HearingLife.

Kampania, która rozpoczęła się na początku tego miesiąca, jest transmitowana i uzupełniana o egzekucje społeczne.

Subskrybuj Ad Age teraz, aby uzyskać wielokrotnie nagradzane wiadomości i informacje.

Summit Hill Foods utrzymuje biznes medialny w Cincinnati

Agencja z siedzibą w Cincinnati otrzymała nazwę media AOR dla Summit Hill Foods, bez formalnego przeglądu. W ramach nowej relacji Curiosity będzie zarządzać ponadprzeciętną strategią medialną, planowaniem i zakupem, a także strategicznymi partnerstwami w całym portfolio produktów firmy spożywczej, koncentrując się początkowo na markach Better Than Bouillon i Louisiana Hot Sauce.

Konto było wcześniej obsługiwane przez inną agencję Z Cincinnati Empower, podczas gdy obowiązki twórcze, które nie były poddawane przeglądowi, pozostają w Blackbird NYC.

“Przeniesienie naszego biznesu medialnego do ciekawości nie chodziło tylko o ich możliwości i doświadczenie”, powiedział Brad Olsen, wiceprezes ds. marketingu w Summit Hill Foods w oświadczeniu. “Chodziło również o ich kulturę i wartości, które były tak głęboko dopasowane do naszych. W 2022 r.będziemy zwiększać wysiłki marketingowe wielu naszych flagowych marek, bardziej angażując się w połączenie krajowej telewizji i unikalnych partnerstw influencerskich. Ciekawość jest idealnym partnerem, który pomoże zrealizować te inicjatywy.”

Przychody S4 za trzeci kwartał

S4 Capital ogłosił w tym tygodniu wyniki za trzeci kwartał. Firma prowadzona przez Martina Sorrella odnotowała wzrost przychodów netto w trzecim kwartale o ponad 42%, do 144,4 miliona funtów, co pozwoli jej przekroczyć roczny cel 40% wzrostu przychodów netto.

“Po wyjątkowo silnym drugim kwartale, widzieliśmy nadal bardzo silny impuls w trzecim kwartale, który był przed skorygowaną 40% górnej linii jak dla podobnych wskazówek,” Sorrell powiedział. “Zabezpieczyliśmy teraz sześć “whopperów”i zidentyfikowaliśmy dziewiętnaście dodatkowych potencjałów, stwarzając możliwość przekroczenia naszego celu 20. Pandemia okazała się akceleratorem transformacji marketingu cyfrowego i w pełni wykorzystujemy tę szansę, decydując się zainwestować część naszej marży EBITDA w wzrost.”W języku S4, “whoppers” to konta ponad 20 milionów dolarów.

Numery firmy pochodzą po tym, jak S4 uruchomił swoją zunifikowaną markę pod mediami.Mnisi imieniny obchodzą w sierpniu.

Tylko krótko

Havas Media został globalnym partnerem medialnym dla czterech międzynarodowych linii lotniczych: Iberia, Vueling, Level I IAG Cargo. Havas został wybrany w ramach szerszego przeglądu IAG, w którym Omnicom Media Group odebrała konto British Airways media od WPP.

Dentsu wyznaczyło Kaia Weidle na swojego pierwszego Starszego Wiceprezesa ds. różnorodności, sprawiedliwości i włączenia w swoich działaniach medialnych w obu Amerykach.

Circus Maximus mianował Alberto Quintero pierwszym dyrektorem kreatywnym, a Meghan Cermack dyrektorem ds. obsługi klienta. Agencja promowała również Ashley Richardson-George na swojego pierwszego w historii dyrektora ds. treści i partnera. Cermack zastępuje Alainę Andreozzi, która odeszła, aby objąć funkcję szefa marketingu marki w Suma Brands.

MRM, który jest częścią McCann Worldgroup powołał Félixa del Valle na stanowisko dyrektora kreatywnego biura IT w Hiszpanii.  Valle przejmuje Miguel Bemfica, który opuścił agencję w lipcu. Valle wcześniej przez sześć lat pełnił funkcję dyrektora kreatywnego Ogilvy Brazil.

Grupa GroupM ‘s Essence mianowała Anthony’ ego Reevesa prezesem i globalnym partnerem dla klientów. Przed objęciem nowo utworzonych stanowisk Reeves pełnił funkcję Partnera Zarządzającego w Courageous.

Agencja DNA zatrudniła Mishy ‘ ego Cassa jako dyrektora kreatywnego. Przed objęciem tej roli, która jest częścią rozbudowy działu kreatywnego agencji, Cass pełnił funkcję dyrektora kreatywnego Grupy ds. rekreacji na świeżym powietrzu marki REI.

Deloitte Digital zatrudniło Lauren Lavalle jako head of client engagement oraz Brooks Day na nowo utworzoną funkcję managing director i studios leader na zachodnim wybrzeżu. Lavalle przejmuje obowiązki Leyland Streiff, który niedawno został dyrektorem generalnym, prowadząc reklamę w całym biznesie.

Dystrybutor naturalnych produktów spożywczych Bolthouse Farms nazwał wielu jako swoich partnerów reklamowych AOR, a Finn jako swoich partnerów public relations AOR. Obie agencje wygrały konto w ramach konkurencyjnego procesu przeglądu. Nowojorska firma PR Peppercomm była odpowiedzialna za komunikację. Bolthouse Farms twierdzi, że w przeszłości współpracowała z wieloma agencjami nad projektami, ale żadna z nich nie ma zdolności AOR.

Autor: Keira Wingate