Wavemaker wygrywa Merlin Entertainment media

Agencja mediowa WPP Wavemaker zdobyła nagrodę Merlin Entertainments w ogólnopolskich mediach. po raz pierwszy Merlin skonsolidował swoje wydatki medialne w różnych atrakcjach.

Należą do nich lastminute.com London Eye, Madame Tussauds, the Dungeons, Sea Life, Legoland Discovery Centres i Blackpool Tower plus parki rozrywki resort, w tym Alton Towers, Legoland Windsor, Thorpe Park i Chessington World of Adventures.

Merlin wyznaczył również Wavemakera jako agencję medialną dla swoich atrakcji w Europie, takich jak Sea Life, Madame Tussauds i The Dungeons.

Sara Holt, dyrektor sprzedaży i marketingu Merlin Entertainments w Midway, powiedziała: “wierzymy, że zwrot z inwestycji Wavemaker-napędzanie, bogate w dane i pozytywnie prowokujące podejście będzie napędzać naszą długoterminową ambicję bycia największym na świecie biznesem rozrywkowym opartym na lokalizacji.

“Jako przewodniczący Grupy dyrektorów ds. marketingu London Tourism Recovery Board osobiście widziałem w kampanii Let’ s Do London Wavemaker, w jaki sposób mogą one stworzyć możliwości zmian i pomóc w znaczącym ożywieniu gospodarczym Londynu.”