Oferta smart grill Weber 2022 obejmuje opcje gazu i Peletu

Sezon grillowania będzie tutaj, zanim się obejrzysz, więc jeden z największych nazwisk w kuchni podwórkowej przechyla rękę na wiosnę. Dziś firma Weber ogłosiła ofertę smart grills na rok 2022 z opcjami dla kucharzy preferujących opcje spalania gazu lub peletu. Bez względu na źródło paliwa, Wszystkie nowe modele są wyposażone w technologię Weber Connect z obsługą WIFI firmy. Dzięki niemu możesz kontrolować i monitorować grill z telefonu, zachowując kontrolę nad procesem gotowania podczas pracy nad dodatkami lub relaksu z Gośćmi. 

Weber Connect był po raz pierwszy dostępny na Smart Grilling Hub, ale jego duży debiut nastąpił na grillach smokefire pierwszej generacji. Technologia ta nie tylko zapewnia przepisy kulinarne, ale także prowadzi cię przez cały proces gotowania krok po kroku, od przygotowania mięsa do momentu odwrócenia i czasu odpoczynku przed krojeniem. Aby przechytrzyć konkurencję, aplikacja zapewnia również szacowane czasy doneness, więc nie pozostaje zgadywać, kiedy ten mostek w końcu osiągnie 205 stopni Fahrenheita. W 2021 roku firma wprowadziła tę technologię do swojej linii grilli gazowych Genesis, oferując taką samą wygodę jak SmokeFire z częściej stosowanym źródłem paliwa-plus możliwość monitorowania poziomu w zbiorniku propanu. 

W roku 2022 firma Weber idzie o krok dalej, oferując nowe grille gazowe Genesis oraz nową wersję SmokeFire. Po pierwsze, gama smart grills Genesis nadal zawiera Weber Connect na palnikach wysokoprężnych PureBlu, strefę sear, stół boczny,rozszerzalny górny ruszt do gotowania i ” Nightvision.”Jak sama nazwa wskazuje, ostatni element pozwala zobaczyć powierzchnię grillowania po zmroku, dzięki diodom LED wykrywającym ruch, które oświetlają cały obszar gotowania po otwarciu pokrywy — w tym stoliki boczne/palnik. Światła znajdują się na odwrotnej stronie uchwytu, z przyciskiem zasilania na zewnątrz, aby całkowicie je wyłączyć. Firma Weber twierdzi, że nowe modele Genesis będą dostępne zarówno w wersjach trzy – i czteropalnikowych, jak i w wersjach z wykończeniem porcelanowo-emaliowanym lub ze stali nierdzewnej. 

Weber

Dla smokefire pellet grill w tym roku Weber będzie cały czarny. Nazwana Stealth Edition, czarno-czarna kolorystyka niweluje srebrne akcenty oryginału wzdłuż boków Pokrywy, Bocznej półki i uchwytów. Weber Connect jest nadal na pokładzie, pomagając Ci we wszystkim, od wysokich temperatur do niskiego i powolnego palenia. Ogólny projekt jest taki sam, z wyjątkiem dodania światła wewnętrznego dla lepszej widoczności. Jako ktoś, kto korzystał z grilla SmokeFire przed wschodem słońca i po zmroku, niektóre wbudowane oświetlenie jest mile widzianą zmianą. 

Oprócz grillów firma Weber wprowadza również nowe akcesoria, które nazywa Weber Crafted. Kolekcja narzędzi obejmuje dwustronny ruszt do zapiekania, płaską patelnię, kamień do pieczenia (do pizzy itp.), kosz do pieczenia, kombi wok/parowiec i szaszłyki do rożna. Specjalne ruszty i wkład umożliwiają wymianę akcesoriów na grille węglowe, gazowe lub na pellet. Firma wyjaśnia, że te dodatki pozwalają na gotowanie na parze, pieczenie, pieczenie i inne, i możesz to zrobić na grillu, zamiast ryzykować wejście do środka. Ponadto nowe Grille Genesis mają przegrodę i haki do przechowywania nowych towarów. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat cen, ale każdy przedmiot zostanie sprzedany osobno, gdy pojawi się na wiosnę.

Nowe modele Genesis i Stealth Edition SmokeFire trafią również do sprzedaży tej wiosny. Pierwszy będzie wahał się od $1,049 – $2,149, podczas gdy drugi to $1,399.��

Galeria: grille Weber 2022 smart / 27 zdjęć

Galeria: grille Weber 2022 smart / 27 zdjęć

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.