Co State Farm mówi o statusie poparcia Aarona Rodgersa wśród kontrowersji związanych ze szczepionką COVID

Rodgers znalazł się pod ostrzałem w tym tygodniu, gdy wynik testu był pozytywny na koronawirusa, a raport prasowy ujawnił, że nigdy nie był szczepiony przeciwko COVID-19. Zgodnie z protokołami NFL zakazującymi uczestnictwa w COVID-19, Rodgers nie będzie grał w ten weekend.

Zasady NFL zezwalają nieszczepionym graczom na udział w grach, ale napotykają na surowsze protokoły niż szczepieni gracze. NFL twierdzi, że bada protokoły COVID Packerów.

Według doniesień, latem Rodgers powiedział, że został “uodporniony”, chociaż jego definicja tego słowa jest teraz badana.

Podczas piątkowego występu w “The Pat McAfee Show” Rodgers potwierdził, że nie był szczepiony, twierdząc, że jest uczulony na składnik szczepionek Pfizer i Moderna opartych na mRNA. 

“Zdaję sobie sprawę, że jestem teraz na celowniku tłumu”, powiedział Rodgers, który dodał, że media były na “polowaniu na czarownice”, aby dowiedzieć się, którzy gracze odrzucili prosty.

Na początku tego tygodnia State Farm zaprezentowało wirtualne poszukiwanie skarbów dla konsumentów, którzy mogą korzystać z telefonów, aby znaleźć wirtualne Piłki dla nagród, ponieważ stara się zadowolić młodszych klientów za pośrednictwem ich cyfrowych zainteresowań. Jedną z nagród był prawdziwy futbol podpisany przez Rodgersa.

Według iSpot tracking od piątku rano nadal były wyświetlane reklamy Państwowych Farm Z udziałem Rodgersa. Jeden na antenie przedstawia go jako gospodarza teleturnieju reklamującego niskie stawki ubezpieczeniowe marketera. 

Gra Packers-Chiefs została uznana przez Fox Sports za “America’ s Game of the Week”, co jest zazwyczaj ogromnym remisem oglądalności z blisko krajową publicznością.