Dlaczego warto używać długopisów promocyjnych, aby pomóc rozwijać swoją markę?

Marki, które używają fizycznych produktów do wprowadzania na rynek swoich firm, nieuchronnie wyróżnią się wśród reszty. Żyjemy w czasach, w których reklama cyfrowa staje się coraz bardziej przytłaczająca. Tak więc markowe artykuły promocyjne są często powiewem świeżego powietrza. I, bardzo często, prostsze jest lepsze, jeśli chodzi o produkty promocyjne. 

Markowe długopisy są doskonałym przykładem. Widzisz, podczas gdy wiele firm skłania się ku bardziej ekscytujących i mniej użytecznych upominków reklamowych, długopisy reklamowe są znacznie bardziej prawdopodobne, aby mieć trwały wpływ. Są one również jednymi z najtańszych sposobów wywarcia pozytywnego wrażenia na konsumentach. Po otrzymaniu upominku reklamowego opinia klienta o marce zawsze się poprawia. 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego spośród wszystkich produktów promocyjnych długopisy są najlepszym sposobem, aby przejść. Od ilości wyboru masz do jak opłacalne są, Istnieje tak wiele powodów, aby sprzedawać swoją firmę z bezpłatnymi markowymi długopisami. 

Dlaczego Długopisy Reklamowe? 

Podobnie jak w przypadku większości fizycznych produktów marketingowych, długopisy promocyjne pozostają z konsumentem. Nie są jak irytujące reklamy telewizyjne czy łatwe do zignorowania plakaty na przystankach autobusowych. Zamiast tego przestrzeń reklamowa na długopisach promocyjnych będzie widoczna, używana i noszona na co dzień. Tak więc, większość ich siły leży w ich mocy pozostania. 

Są również bardzo łatwe do dystrybucji. Możesz to zrobić na targach, konferencjach lub spotkaniach lub rozdawać je kupującym w fizycznych lokalizacjach sklepów. Chociaż nie są one najbardziej błyskotliwe Darmowe prezenty, darmowe długopisy promocyjne absolutnie sprawi, że klienci lub klienci czują się cenione. Jest to prawdopodobnie najbardziej opłacalny sposób pokazania konsumentom, że ci zależy. 

Jeśli nadal zadajesz sobie pytanie, dlaczego warto używać długopisów promocyjnych, a następnie rozważyć długoterminowe konsekwencje zadowolony klient. Będą bardziej skłonni zapamiętać Twoją markę i częściej będą robić z tobą interesy. W rezultacie Twoje przychody rosną po rozdaniu długopisów promocyjnych. Przy tak niskiej cenie, to imponująca wypłata. 

8 zalet używania długopisów reklamowych 

Zalety używania długopisów promocyjnych nie kończą się na tym. Istnieje jeszcze osiem kluczowych zalet włączenia darmowych markowych długopisów do strategii marketingowej. Jeśli nadal nie masz pewności, czy markowe długopisy promocyjne są odpowiednie dla Twojej firmy, czytaj dalej i zmienisz zdanie.

1. Wybór 

Na początek, istnieje niesamowita ilość wyboru, jeśli chodzi o długopisy promocyjne. Możesz więc wybrać produkty, które najlepiej pasują do Twojej firmy. Możesz na przykład zainwestować w promocyjne długopisy uniballowe, łatwe w użyciu długopisy BIC click-top lub tanie plastikowe Długopisy, jeśli twój budżet jest napięty. Tak długo, jak są dobrej jakości i wyglądają dobrze, twoi klienci na pewno je pokochają. 

Lub, jeśli chcesz podarować swojej firmy długopisy promocyjne do klientów wykonawczych, można zdecydować się na wybór premium. Rozważ piękny srebrny metalowy długopis uzupełniający, który jest dostępny w oszałamiającej czarnej obudowie. Istnieje kilka lepszych sposobów, aby reprezentować zaangażowanie firmy w jakość i zadowolenie klienta.

2. Cena 

Niezależnie od rodzaju długopisów promocyjnych, które wybierzesz, z pewnością będą one miały świetny stosunek jakości do ceny. I tak, nawet jeśli inwestujesz w długopisy premium dla swoich najbardziej cenionych klientów. To dlatego, że produkty promocyjne w ogóle są tańsze na wrażenie niż jakakolwiek inna forma mediów. 

Według globalnego Advebadanie wrażeń specjalności, promocyjne markowe długopisy kosztują średnio około 0,005 $za impresję, podobnie jak inne artykuły promocyjne. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na tanie długopisy promocyjne, twój zwrot z inwestycji może być ogromny. Innymi słowy, dostaniesz o wiele więcej za swoją złotówkę dzięki tanim produktom promocyjnym niż inne formy reklamy. 

3. Ekspozycja 

Podobnie jak wszystkie produkty promocyjne, długopisy promocyjne oferują ekspozycję marki. Jednak niewiele innych produktów zapewnia tak dużą dzienną ekspozycję jak pióro. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut specjalizacji reklamowej w 2016 r., konsumenci zazwyczaj przechowują długopisy promocyjne przez sześć miesięcy. Nie tylko to, ale w ciągu tych sześciu miesięcy, prawdopodobnie będą używać pióra przez większość dni. 

Jednym minusem jest to, że długopisy, które są używane codziennie w końcu zabraknie. Tak więc Twoi konsumenci prawdopodobnie nie będą ich trzymać tak długo, jak np. markowy parasol lub torba na ramię. Jednak plusy nadal przeważają nad minusami. Długopisy promocyjne spędzają więcej czasu w ręku osoby niż prawie każdy inny rodzaj markowego przedmiotu. Są to zatem fantastyczny sposób na zwiększenie świadomości marki. 

4. Praktyczność 

To daje nam kolejną zaletę: jak praktyczne są długopisy. W związku z tym ludzie wszystkich typów będą mieli z nich dużo pożytku. Pracownicy biurowi i studenci w szczególności potrzebują długopisów. Dlatego zazwyczaj znajdziesz marki rozdające je na konferencjach lub targach studenckich. Inni ludzie też ich potrzebują, a wielu z nich będzie ich używać każdego dnia. 

Im więcej osób korzysta z produktów promocyjnych, tym bardziej prawdopodobne jest, że zapiszą Twoją markę w pamięci. Tak więc, biorąc pod uwagę, że potrzeba od pięciu do siedmiu wrażeń dla konsumenta, aby zapamiętać swoją firmę, długopisy promocyjne są najlepszym sposobem, aby stało się to szybko. 

5. Możliwość dostosowania 

Dzięki niestandardowym długopisom promocyjnym masz puste płótno, na którym możesz wyświetlić najważniejsze informacje o marce. Twoje logo jest pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie uwzględnisz, będąc prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną częścią wizerunku Twojej marki. Następnie, w zależności od tego, jak chcesz, aby ludzie cię znaleźli, możesz dodać nazwę firmy, adres, adres URL witryny, adres e-mail i numer telefonu. 

Dzięki niestandardowym długopisom promocyjnym konsumenci zawsze będą wiedzieć, kim jesteś i jak cię znaleźć. 

6. Ekologiczny 

Jedną z rzeczy, których możesz nie kojarzyć z produktami promocyjnymi, jest Ekologia. Ale tak naprawdę dzięki markowym długopisom ekologicznym możesz udowodnić, że Twoja firma dba o planetę oraz klient. Istnieje kilka różnych opcji do wyboru, zbyt. Zaoszczędź pieniądze dzięki tanim papierowym papierowym beczkom markowym eco długopisom lub wydaj trochę więcej na bambusowe klik-Topy. 

Warto tutaj zauważyć, że Australijczycy dbają o środowisko bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W rezultacie, decydując się na zrównoważone długopisy promocyjne będzie mądrym posunięciem dla wielu firm. Ludzie chcą wiedzieć, że marki dbają o to samo, co oni. Więc daj im znać, że twoja jest zobowiązana do zmiany.

7. Lojalność Klientów 

Lojalność jest cennym towarem w świecie biznesu. Lojalny klient będzie wracał do tej samej działalności, przynosząc większe przychody i generując zyski. Istnieje jednak wiele firm, które rywalizują o uwagę grupy docelowej. Dzięki długopisom promocyjnym możesz wznieść się ponad hałas i zabezpieczyć powtarzalność biznesu. 

Wspomniano wcześniej, że consumosoby otrzymujące produkty promocyjne częściej pamiętają o Twojej marce. To nie tylko spekulacje. Jak odkryło Międzynarodowe Stowarzyszenie Produktów Promocyjnych, 88% konsumentów może przywołać reklamodawców na swoich markowych produktach. I nie tylko to, ale 85% ludzi będzie robić interesy z tą marką ponownie.

8. Pamiętny 

Ten punkt został poruszony przez cały czas, ale warto przypomnieć, że długopisy promocyjne sprawiają, że marki są bardziej niezapomniane. Dzieje się tak dlatego, że za każdym razem, gdy osoba podnosi ten długopis i używa go, Twoja firma robi wrażenie. Podczas gdy twój Klient lub konsument może nie potrzebować twojej marki w tym momencie, kiedy to zrobią, Twoja firma będzie pierwszą firmą, która wpadnie im do głowy. 

Innymi słowy, promocyjne markowe długopisy Twojej firmy pomagają osadzić wiadomość w umysłach konsumentów. Prawdą jest, że inne formy reklamy mogą robić to samo. Ale na pewno nie zrobią tego tak szybko, skutecznie lub przy tak niskich kosztach. 

Nieoczekiwana moc promocyjnych markowych długopisów 

Być może nie spodziewałeś się, że długopisy promocyjne będą tak potężnym narzędziem marketingowym. Ale w rzeczywistości są one jednymi z najbardziej opłacalnych form marketingu fizycznego. Po pierwsze, są tanie w produkcji i łatwe do dystrybucji. Po drugie, są bardzo praktyczne i szeroko stosowane, co oznacza, że zrobią wiele pozytywnych wrażeń w krótkim czasie. 

Istnieje wiele świetnych opcji tam też. Możesz dodać swoją markę Do promocyjnych długopisów uniballowych, markowych długopisów eco lub długopisów premium, w zależności od konsumentów, do których próbujesz dotrzeć. Tak czy inaczej, pomogą ci uzyskać długoterminową lojalność klientów i lepszy zwrot z inwestycji w Działania marketingowe.