Dlaczego Vanilla Ice i zmarły Bob Ross biorą udział w kampanii mebli rabatowych Boba

Meble rabatowe Boba wzywają kilka znanych bobów, aby pomóc im dotrzeć do szerszej publiczności. Wysiłek, który rozpoczął się dzisiaj i nazywa się “Assemble the Bobs”, obejmuje wszystkich od zmarłego Boba Rossa do założyciela marki Boba Kaufmana działającego jako sprzedawcy marki. 

Marka, należąca do Bain Capital, rozszerzyła się do 150 sklepów w całych Stanach Zjednoczonych, zgodnie z jej dyrektorem ds. marki Stephenem Nesle. “Potrzebujemy więcej bobów; Bob nie może być w milionie miejsc na raz” – powiedział Nesle. “Więc zastępujemy Bobsa, aby pomógł nam rozprzestrzenić tę misję.”Kampania została wyprodukowana przez Arnold Worldwide i wewnętrzny dział marketingu marki, LB & Co.

W jednym miejscu animacja zmarłego amerykańskiego malarza i instruktora Sztuki Rossa (przypominająca znaną markę animację Boba marionetki) sprzedaje meble kobiecie, która maluje to, co ma być jej siedzącą na materacu. – To Las-mówi kobieta, gdy widzi obraz. – Natura to sposób, w jaki wyrażam swoje uczucia-mówi beznamiętnie lalka Bob Ross. Ross został wcześniej odtworzony przy użyciu CGI w reklamie Mtn Dew na początku ubiegłego roku.