Dlaczego dostępność stron internetowych stała się standardem w ofercie agencji

Agencje różnej wielkości uwzględniają dostępność sieci jako część swojej oferty. Niektórzy robią to, ponieważ jest to właściwa i integracyjna rzecz, niektórzy ograniczają ryzyko niepotrzebnych sporów sądowych, a wielu innych już zdaje sobie sprawę z tego, że Dostępne strony internetowe po prostu działają lepiej. Tak czy inaczej, jeśli Twoja agencja nie jest jeszcze w grze o dostępności sieci, możesz zostać w tyle.

Udostępniając strony internetowe swoich klientów, zwiększasz ich potencjalny zasięg do 20% populacji, która ma niepełnosprawność, która może zakłócać sposób korzystania z witryn. Są to nie tylko klienci płacący, ale także lojalni, którzy chcą być częścią cyfrowego świata. Agencje, które to rozumieją, już wyprzedzają grę.

Wartość, jaką dostępność sieci dodaje do witryn internetowych Twoich klientów, jest ogromna. Co ważniejsze, klienci oczekują i ufają agencjom, że zwrócą uwagę na dostępność sieci. 

 

 

Tysiące agencji zapewnia dostępność sieci w ramach swojej oferty, a oto kilka powodów, dla których traktują ją priorytetowo jako niezbędne rozwiązanie dla swoich klientów:

 

1. Sztuczna inteligencja oszczędza czas i pieniądze w procesie udostępniania stron internetowych, ułatwiając codzienne ustalanie priorytetów.
Dostępność stron internetowych oparta na sztucznej inteligencji umożliwia agencjom oferowanie dostępności stron internetowych wszystkim swoim klientom bez konieczności wyboru między integracją a utrzymaniem budżetu. Dzieje się tak dlatego, że zautomatyzowana natura AI dba o podnoszenie ciężarów i wykonuje większość pracy. 

Jest to szczególnie cenne dla agencji, które nie mają dedykowanego programisty dostępności w zespole lub nie mogą przeznaczyć cennych zasobów na ten projekt. Dostępność sieci oparta na sztucznej inteligencji pozwala zaoszczędzić pieniądze jako alternatywę dla kosztownych usług i ekspertów, a także czas, dzięki czemu nie musisz stać się mistrzem w zakresie złożonych wytycznych, długich procesów i konserwacji.

 

2. Oparta na sztucznej inteligencji technologia dostępności stron internetowych zapewnia 2-minutową szybką i łatwą instalację.
Twój czas jest cenny i dlatego nowe działania agencji muszą być uzasadnione ROI. Chociaż dostępność stron internetowych zawsze była cenna, proces jej osiągnięcia może wydawać się nieco zniechęcający dla każdej agencji. Nadszedł czas, aby usunąć piętno, że dostępność stron internetowych jest złożona i czasochłonna. 

Technologia znacznie ewoluowała i teraz pozwala agencjom otwierać cyfrowe drzwi swoich klientów dla wszystkich. Prosta 2-minutowa instalacja zautomatyzowanego rozwiązania ułatwiającego dostęp na dowolnej stronie internetowej sprawia, że proces ten jest możliwy do osiągnięcia dla wszystkich agencji. 

 

3. Nowe strumienie przychodów są tworzone podczas czynienia dobra.
Agencje stale poszukują sposobów na generowanie nowych przychodów. Dostępność sieci może być łatwo włączona jako nowy strumień przychodów dla Twojej agencji, ponieważ jest podstawową częścią budowania dowolnej strony internetowej.

Podobnie jak opłata za rozwój i projektowanie w ramach standardowej oferty dla dowolnej strony internetowej, to samo dotyczy dostępności stron internetowych. W ten sposób generujesz większe przychody z każdej tworzonej strony internetowej, z wartością dodaną jako agencja integracyjna.

 

4. Dostępność stron internetowych poprawia wydajność, od reach do SEO i doświadczenia użytkownika.
Oparte na sztucznej inteligencji rozwiązania ułatwiające dostęp do stron internetowych to przyjazne dla biznesu narzędzia, które zapewniają klientomts są zadowoleni z wydajności swoich zasobów cyfrowych. Udostępniając strony internetowe, spodziewasz się większego ruchu, ponieważ zwiększasz potencjalny zasięg o 20%, ponieważ co piąta osoba ma niepełnosprawność, która wymaga dostosowania dostępności stron internetowych. Nie tylko otwierasz swoje towary i usługi dla większej liczby klientów, ale także dla szerszej publiczności ich rówieśników. To dlatego, że osoby niepełnosprawne są najbardziej lojalnymi klientami: kiedy znajdą dostępną stronę internetową, wrócą i powiedzą o tym swoim znajomym i rodzinie.

Ponadto, doświadczenie użytkownika jest znacznie poprawione, umożliwiając ludziom dostosowanie ich doświadczenia do ich umiejętności. W ten sposób przedłużysz czas oczekiwania, zmniejszysz współczynnik odrzuceń i poprawisz SEO i współczynniki konwersji. Jeśli strona nie jest dostępna, widzowie szybko się odbiją, co może mieć wpływ na twój wynik.

 

5. Utrzymasz dobrą reputację online dla swojej agencji i klientów.
Jeśli jesteś aktywną agencją w 2021 r., poprawa wysiłków na rzecz włączenia społecznego nie powinna być dla ciebie czymś nowym. Z wszystkich oczu na marki i firmy, aby dołożyć starań, aby uwzględnić wszystkie rodzaje klientów, obejmuje to również agencje. Udostępnienie stron internetowych jest nie tylko właściwym rozwiązaniem, ale także najlepszym sposobem na zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi dostępności i ograniczenie ryzyka niepotrzebnych sporów sądowych. 

 

 

Ponadto te wysiłki na rzecz integracji poprawiają reputację w Internecie. Chociaż może nie być czegoś takiego jak zła reklama, możesz uniknąć tego ryzyka, udostępniając swoim klientom strony internetowe z ułatwieniami dostępu. Ciężka praca, którą wkładasz w budowanie nazwy swojej agencji, może być dodatkowo zabezpieczona przez dostępność stron internetowych, więc nie jesteś w stanie wziąć odpowiedzialności za jednego z klientów, którzy nie mają dostępnej strony internetowej. 

 

6. Dostępność stron internetowych jest korzystna dla Twojej agencji, klientów i osób niepełnosprawnych.
Rozwiązania ułatwiające dostęp do sieci oparte na sztucznej inteligencji są cenne dla wszystkich zaangażowanych osób. Twoja agencja pomaga klientom osiągać lepsze wyniki, twoi klienci docierają do większej liczby klientów, a osoby niepełnosprawne uzyskują dostęp do sieci i wszystkiego, co ma do zaoferowania. Naprawdę jest lepiej?

Proces udostępniania i zgodności stron internetowych Twoich klientów jest znacznie bardziej przyjazny dla agencji, więc nic dziwnego, że tysiące agencji już priorytetyzuje dostępność sieci i włącza ją do swojej oferty. Więc nie zostańcie z tyłu!

Uzyskaj jasność statusu dostępności stron internetowych Twojej agencji i ich zgodności dzięki bezpłatnemu, prywatnemu i kompleksowemu narzędziu do testowania dostępności accessiBe. W ciągu kilku sekund otrzymasz informacje potrzebne do rozpoczęcia podróży po dostępności sieci.