Wieden + Kennedy wygrywa Globalny finansowy “superapp” Revolut

Revolut, opisany jako pierwszy na świecie globalny finansowy “superapp”, wyznaczył Wieden+Kennedy London jako swoją globalną agencję reklamową. Revolut uruchomił w Wielkiej Brytanii w 2015 roku oferując transfery pieniężne i wymianę. Obecnie ma ponad 18 milionów klientów na całym świecie, dokonując ponad 150 milionów transakcji miesięcznie.

Revolut zatrudnił również wiceprezesa ds. rozwoju Antoine Le Nel z King Games, aby przyspieszyć przywództwo i globalną obecność, a globalny GM Ankit Khemka z Hello fresh US do budowy międzynarodowej marki Revolut.

Le nel mówi: “nie może być więcej ekscytującego czasu, aby dostać się na pokład rakiety Revolut, ponieważ świat szuka lepszej jakości, większej kontroli i większego wyboru w sposobie zarządzania naszymi pieniędzmi. W ciągu ostatnich 18 miesięcy miliony ludzi szukało szybkości, wygody i bezpieczeństwa w sposobie, w jaki każdego dnia wydają, oszczędzają, inwestują i budżetują.

“Skupiamy się na informowaniu, serwowaniu i dostarczaniu produktów, które zachwycają i zadziwiają naszą społeczność. Mówiąc prościej, sami budujemy rzeczy, które chcemy wykorzystać, a które z dumą pokazujemy naszym przyjaciołom i rodzinom. Teraz chcemy znaleźć najlepszych marketerów na świecie, którzy pomogą nam przenieść naszą markę na wyższy poziom.”

GM Khemka mówi: “Revolut jest uznaną marką na całym świecie z wielomilionową globalną bazą klientów, zasadniczo na mocy niezwykłego produktu i organicznego świata wsparcia jamy ustnej swoich Rzeczników Konsumentów. Teraz skalujemy naszą markę, aby zaprezentować niesamowity produkt Revolut, dostarczając kampanię, która jest tak innowacyjna, przełomowa i zmienia grę, jak Revolut.”

W + K London MD Helen Andrews mówi: “Revolut jest niezwykłą firmą i jesteśmy bardzo dumni, że możemy dać światu szansę na poinformowanie o nich wszystkiego i wprowadzenie marki na rynek z hukiem. Sektor finansowy zmienia się w szybkim tempie i zaangażowanie się w globalny superapp finansowy, który może mieć tak ogromny wpływ, jest niezwykle ekscytujące.”