Świąteczny koszmar Wonderhood Studios-stuck on a zoom call forever

Ta mroczna, komiczna opowieść prowadzi życie na zoomie do logicznego wniosku, pozostawiając jednego biedaka tkwiącego w tym ostatnim telefonie, skazanego na przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia z głębi swojego laptopa.

Świąteczny film Wonderhood Studios jest genialnie wykonany, z dwoma znanymi brytyjskimi aktorami (Kerry Howard i Daniel Barker) dzielnie próbującymi grać w świąteczne gry online, a nawet angażować się w odrobinę wirtualnego seksu, ale ostatecznie nie mogąc wypełnić cyfrowej przepaści.

Jack Croft i Stacey Bird, dyrektorzy kreatywni w Wonderhood Studios, powiedzieli: “zbyt wiele razy wypowiedzieliśmy słowa” utknąłem na telefonie ” w tym roku. Tak więc myśl o Bożym Narodzeniu uwięzionym w pudełku podczas rozmowy wideo była naprawdę przerażająca. Film ma sprawić, że przeciętny pracownik od Homera drży i zachęcić szefów do odłożenia słuchawek na świąteczny sezon. Uwielbialiśmy pracować nad ożywieniem scenariusza w całej jego ponurości.”

Agencja stawia swoje pieniądze tam, gdzie jest usta i zamyka na Boże Narodzenie między 24 grudnia a 4 stycznia, wysyłając komunikat: “jeśli nie zadzwonisz do nas, nie zadzwonimy do ciebie. Bawcie się dobrze.”

Szczególnie biorąc pod uwagę przerażającą historię szefa amerykańskiej firmy hipotecznej, który właśnie zwolnił 900 pracowników na jednym telefonie Zoom, jest to świetne przypomnienie, aby zejść z naszych ekranów.

Maa creative skala: 9