Work-life balance to implant chirurgiczny w serialu Apple TV+ “odprawa”

Najnowsza seria Apple TV + sci-fi jest zdecydowanie dziwniejsza niż zwykle – ale także jedna z najbardziej gwiazdorskich. Firma tech wydała pierwszy zwiastun dla Odprawa, a Czarne Lustro– jak thriller przedstawiający Horrory zbyt ciężkich prób osiągnięcia idealnej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Gwiazdy show Parki i rekreacjaAdam Scott jako Mark, pracownik biurowy, który zgłasza się na ochotnika do operacji, która całkowicie dzieli jego wspomnienia osobiste i zawodowe. Jak można się domyślić, procedura nie jest tak niewinna, jak się wydaje-Mark kwestionuje zarówno swoją pracę, jak i swoją tożsamość.

Ben Stiller jest producentem wykonawczym u boku twórcy serialu dana Ericksona. Scott też nie jest jedyną wielką gwiazdą. Patricia Arquette (również producent), John Turturro i Christopher Walken są również częścią obsady.

Odprawa debiut 18 lutego. Nie ma gwarancji, że będzie to hit, ale to jest prawo, jak Apple jest rozbijanie nominacje do nagród dla wielu programów i filmów. Apple TV+ wydaje się odnajdywać swoją pozycję w świecie streamingu, a teraz pojawia się pytanie, czy usługa może utrzymać ten impet przy tak głośnych wysiłkach.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.