Możesz teraz kupić przełącznik OLED dock bez przełącznika OLED

Nintendo rozpoczęło sprzedaż doków dla przełączników OLED osobno w Ameryce Północnej. Według Nintendo Life gamingowy Gigant ujawnił, że stacja dokująca zostanie sprzedana jako samodzielny przedmiot po uruchomieniu przełącznika OLED. I jest dostępny w europejskich sklepach od początku grudnia, ale teraz Można go również kupić w USA i Kanadzie. Chociaż możesz użyć modelu OLED ze stacją dokującą dla standardowego przełącznika, ten przeznaczony do niego jest wyposażony w bardzo ważny dodatek: port ethernet/LAN.

Jeśli twój domowy internet nie jest tak szybki, jak byś chciał, i znacznie skorzystasz z połączenia przewodowego, nowy dock może działać lepiej dla Twoich potrzeb. Musiałbyś jednak mieć lub kupić własny kabel LAN/ethernet, ponieważ stacja dokująca go nie ma. Nie zawiera również zasilacza SIECIOWEGO i kabla HDMI, ale może odbierać aktualizacje oprogramowania. 

Możesz zrobić dokowanie w sklepie Nintendo w USA lub w Kanadzie za 70 USD. Jednostka będzie dostarczana ze standardowym białym panelem, który uznaliśmy za słaby i podatny na zagubienie w naszej recenzji. Ale możesz uzyskać tylną okładkę w kolorze czarnym lub uzyskać inną białą jako część zamienną ze strony internetowej Nintendo za 6 USD.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.